Piątek, 20 lipca 2018. Imieniny Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

Czerwiec w Iławie. Sprawdź szczegóły

2018-05-29 10:29:44 (ost. akt: 2018-05-29 10:52:44)

W imieniu urzędu miasta w Iławie oraz iławskich instytucji i jednostek samorządowych zapraszamy na różnego rodzaju wydarzenia (kultura, rozrywka, sport), które będą miały miejsce w czerwcu 2018.

Czerwiec w Iławie

1.06 godz. 11:00 Klubowe Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Juniorów, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki,

1-3 .06 godz. 9:00-20:00 Mistrzostwa Polski Weteranów w Tenisie Stołowym, Miejsce:Hala sportowo-widowiskowa

2.06 godz. 11:00 Klubowe Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Juniorek, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki

2 .06 godz. 17:00 Mecz ligi okręgowej pomiędzy ITS Jeziorak Iława - Fortuna Dorotowo Gągławki, Miejsce: Stadion Miejski

3.06 godz.11.00 -17.00-  Miejski Dzień Dziecka „Witajcie w naszej bajce”, Miejsce: Amfiteatr Miejski, fosa, parkingi

3.06 godz. 11:00 Klubowe Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Kadetów, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki

8.06 godz. 9.30 Przedszkole Tańczy i Śpiewa, Miejsce: Amfiteatr Miejski

8.06 godz.17:00 Klub Modelarski „Detal”, Miejsce: Pracownia Komputerowa MBP w Iławie

8.06 godz. 18:00 Spotkanie z historią - prof. Janusz Małłek Mazury Prusy, Miejsce: Czytelnia Ogólna MBP w Iławie

10.06 godz. 7:30-12:00 Zawody Wędkarskie z okazji Dnia Dziecka, Miejsce: Mały Jeziorak

10.06 godz. 9:00 V Iławska Sztafeta Biegowa Wokół Jezioraka, Start: spod ZK Iława

10.06 godz. 10:00-13:00 III Ogólnopolski Festiwal Biegowy o Puchar Brico Marche, Miejsce: ulice Iławy

10 godz. 11:00 Klubowe Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Kadetek, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki

10.06 godz.16.00 Marsz dla Życia i Rodziny w ramach Dni Animacji Rodzin , Miejsce: Amfiteatr Miejski

14.06 godz.16:30 Klub Mam i Malucha, Miejsce: Oddział dla dzieci MBP w Iławie

15.06 godz. 11:00 Klubowe Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Młodziczek, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki

15.06 godz. 18.00 Spotkanie autorskie z Andrzejem Pągowskim. Miejsce: Kinoteatr

15.06 godz. 16:00 Klub Niteczka, Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych MBP w Iławie

15.06 godzina 16:00 Z Ziemi i Z Ognia, Miejsce: Pracownia Komputerowa MBP w Iławie

16.06 godz. 11:00 Klubowe Mistrzostwa Województwa w Siatkówce Plażowej Młodzików, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki,

16 .06 godz. 15:00-17:00 Gala Taneczna Szkoły Tańca i Akrobatyki "SPINEL", Miejsce: Hala sportowo-widowiskowa

17 .06 godz. 10:30 I Turniej Lato z Beach Volley 2018, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki

17.06 godz. 12:00-14:00 VII Rajd Pływacki dookoła Małego Jezioraka, Miejsce: Mały Jeziorak

17 .06 godz. 14:00 Mecz ligi okręgowej pomiędzy ITS Jeziorak Iława - GSZS Rybno, Miejsce: Stadion Miejski

17.06 - godz. 16.00 - „ Popołudnie z Kulturą Ukraińską” Miejsce: Amfiteatr Miejski

18.06 godzina 17:30, Klub filmowo-czytelniczy, Miejsce: Czytelnia Ogólna MBP w Iławie

22-24.06 9:00-17:00 Ogólnopolski Turniej Koszykówki 5x5 "TRZYNASTY BROKEN BALL", Miejsce: boisko oraz sala gimnastyczna przy SP 1

22.06 godz.17:00 Klub komiksowy „A4”, Miejsce: Pracownia komputerowa MBP w Iławie

23.06 godz. 12:00-18:00 Zawody BMX na Skateparku

23-24.06 godz. 10:00-17:00Turniej Piłki Nożnej Pamięci Benedykta Gaca i Józefa Łobockiego, Miejsce: Stadion miejski,

24 .06 godz. 10:30 II Turniej Lato z Beach Volley 2018, Miejsce: Plaża miejska przy ul. Kajki

26.06 godz. 18:00 Dyskusyjny Klub Książki, Miejsce: Wypożyczalnia dla Dorosłych MBP w Iławie

30 .06 godz. 9:00-17:00 V Regaty Smoczych Łodzi "O Złote Wiosło Jezioraka", miejsce: akwen Małego Jezioraka

30.06 godz. 13.00-22.00 Turniej Czterech Miast – Gala Disco Polo. Miejsce: Boisko przy basenie miejskim


CYKLICZNIE:

Iławskie Centrum Kultury (Informacja tel. 89 649-16-16)

Zajęcia plastyczne dla dzieci - prowadząca Agata Topolewska- w każdą sobotę od 10:00 do 14:00
(Pracownia przy Kinoteatrze, ul. Niepodległości 13A)

DRAMA Music, prowadząca Oktawia Laskowska, czwartki i piątki 17:00 -19:00 (Mała Sala ODK ul. Skłodowskiej 26a)

Pracownia Rzeźby - prowadzący Marek Kałuża- w każdy czwartek i piątek od 17:00 do 19:00
(Pracownia przy Kasynie)

SNAPPY - Szkoła Tańca - prowadzący Damian Osiakowski SNAPPY (poniedziałki- Hip HOP: 16.30 grupa 7-12 lat, 18.30 grupa 13+; środy- Break Dance:16.30 grupa 7-12 lat, 18.30 grupa 13+ (Miejsce : Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a

Zajęcia Pilates - prowadzący Jakub Szulc, wtorki i piątki: godz. 17:00-19:00
(Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a)

ZUMBA – fitness - prowadząca Anna Chilińska- wtorki godz. 19:00-20:00
(Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a)

Gimnastyka dla kobiet w ciąży-prowadzący Sybilla Bąk, każdy wtorek i czwartek, godz. 10.00
(Osiedlowy Dom Kultury ul. Skłodowskiej 26a)

Teatr Dla Dorosłych, prowadzący Piotr Weintz- poniedziałki godz.18.30-20.00 (Kinoteatr)

Teatr Dla Dzieci, prowadzący Piotr Weintz- poniedziałki godz.17.00-18.30 (Kinoteatr)
Tematyczne zajęcia tematyczne w Galerii "Sart" ul. Niepodległości 4

Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji (informacja tel. 89 649 16 04)

Zajęcia sportowe dla grup zorganizowanych

Ośrodek Psychoedukacji (tel. 89 649 92 00)

Zajęcia Tai Chi – w każdą niedzielę od 17:00 – 19:00
Szkoła Rodzenia – w każdy czwartek od 11:00 – 12:00
Punkt Informacyjno - Konsultacyjny – wsparcie psychologa, prawnika, terapeuty
Zajęcia pozalekcyjne Klub Aktywności Junior - od poniedziałku do piątku godz. 12:00 – 17:00
Towarzystwo Przyjaciół Dzieci - w każdą środę 12:00 -15:00
Stowarzyszenie Iławski Klub Amazonki - w każda środę godz. 15:00- 17:00
Związek Kombatantów RP i Osób Represjonowanych - w każdy piątek godz. 10:00 -13:00
Polski Związek Byłych Więźniów Politycznych Hitlerowskich Więzień I Obozów Koncentracyjnych -w każdy wtorek 10:00 -13:00
Mityngi AA, NA, DDA/DDD

Miejska Biblioteka Publiczna (informacja tel. 89 649 16 19)
Kursy Komputerowe dla seniorów - w każdy czwartek od 10:00 do 15:00
Klub Szachowy- w każdą sobotę od 10:00 do 12:00

CO JEST GRANE?
REPERTUAR KINA

1-14.06 – ,,HAN SOLO. GWIEZDNE WOJNY – HISTORIE’’ /premiera !/
1-7.06 – ,,KACZKI Z GĘSIEJ PACZKI’’ /dubbing/ 2D i 3D
8-14.06 – POZYCJA OBOWIĄZKOWA’’ /napisy/ 2D
8-14.06 – ,,DEADPOOL 2’’ /napisy/ 2D
9-10.06 – ,,PIOTRUŚ KRÓLIK’’ /ponownie w repertuarze/
16-28.06 – ,,WYSZCZEKANI’’ /dubbing/ 2D
16-24.06 – ,,FUTRZAKI RUSZAJĄ NA RATUNEK’’ /dubbing/ 2D
22-30.06 – ,,JURASSIC WORLD: UPADŁE KRÓLERSTWO’’
29-30.06 – ,,BELLA I SEABSTIAN 3’’ /dubbing/ 2D
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages