Zobacz, jak padały bramki w meczach Czarni — Jeziorak i Unia — Pisa [WIDEO, WYNIKI I TABELE OD III LIGI DO B KLASY]

2018-05-22 11:44:07(ost. akt: 2018-05-22 12:34:38)
Daniel Madej (Jeziorak Iława) był w Rudzienicach dopingowany przez swoją córeczkę, Julię. Efekt: dwa gole, w tym jeden piękny po strzale z dystansu

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

GKS Wikielec na bank spada do IV ligi, suska Unia zostanie w tej klasie rozgrywkowej, a Jeziorak awansuje do niej z okręgówki. Przyszły sezon w IV lidze może być bardzo, bardzo interesujący dla kibiców futbolu z powiatu iławskiego!
Do tego dochodzi jeszcze Motor Lubawa (ósme miejsce w tabeli, także powiat iławski), a kto wie czy z III ligi nie spadnie — wraz z GKS-em Wikielec — drużyna z sąsiedniego powiatu ostródzkiego, czyli Sokół. W jednym kotle Jeziorak, Unia, GKS, Motor i Sokół (a może nowomiejska Drwęca?) — IV liga będzie bardzo ciekawa!

Zapraszamy do zapoznania się z krajobrazem po piłkarskim weekendzie oraz do obejrzenia bramek z meczów Amex Bączek Unii Susz z Pisą Barczewo i Czarnych Rudzienice z Jeziorakiem.

III LIGA
Widzew Łódź – GKS Wikielec 3:0 (3:0)
1:0 — Kristo (5), 2:0 — Kostkowski (40), 3:0 — Michalski (45)

Relacja oraz zdjęcia z meczu TUTAJ.

W środę 23 maja GKS gra na swoim terenie z MKS-em Ełk, a w 31. serii (sobota 26 maja, g. 12.00) zmierzy się z rezerwami mistrza Polski, Legią II Warszawa.

POZOSTAŁE WYNIKI 29 KOLEJKI
Kaczkan Huragan Morąg — Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 (1:1)
Legia II Warszawa — Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 0:1 (0:0)
MKS Ełk — Tur Bielsk Podlaski 1:0 (1:0)
Sokół Ostróda — Lechia Tomaszów Mazowiecki 0:1 (0:0)
Olimpia Zambrów — Ursus Warszawa 1:3
Warta Sieradz — Pelikan Łowicz 1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki — Polonia Warszawa 2:1
Victoria Sulejówek — ŁKS Łomża 0:1.
• Mecze środowe: Sokół A. — Sokół O., Lechia — Victoria, Drwęca — Olimpia, Ursus — Kaczkan (wszystkie g. 17), ŁKS — Świt, Pelikan — Widzew, Rolimpex — MKS, Tur — Legia II (wszystkie g. 18), Polonia — Warta (g. 20)

— Pisa Barczewo 1:1 (1:0)
1:0 — Karczewski (9), 1:1 — Sajnach (81 k)
UNIA: Banasiak — T. Wacławski, Laskowski, Bieńkowski, Hanas, Luliński, Kwiatkowski, Kołakowski (16 Mazurowski), Manthey (76 Lewandowski), Karczewski, B. Wacławski (62 Staniec)

— Do przerwy przeważaliśmy i w tym czasie zdobyliśmy gola po trójkowej akcji. Tomasz Wacławski dośrodkował do Łukasza Lulińskiego, ten przedłużył głową do Marcina Karczewskiego, który z 9 m strzelił pod poprzeczkę — powiedział trener Unii Jarosław Płoski.
— Po przerwie mecz był już wyrównany. W ostatnich minutach goście z rzutu karnego doprowadzili do wyrównania, ale mieliśmy jeszcze okazję do zdobycia zwycięskiej bramki. Niestety, Krystian Staniec przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem Pisy.

SKRÓT MECZU UNIA — PISA
Źródło: KS Unia Susz

POZOSTAŁE WYNIKI 25 KOLEJKI
Concordia Elbląg — Znicz Biała Piska 1:2 (1:1)
Zatoka Braniewo — MKS Korsze 4:1 (2:0)
Tęcza Biskupiec – Błękitni Orneta 3:1 (1:1)
Błękitni Pasym – Mrągowia Mrągowo 2:0 (1:0)
Motor Lubawa – Rominta Gołdap 4:1 (2:0)
Orlęta Reszel – Granica Kętrzyn 2:4 (0:3)
Mamry Giżycko – Tęcza Miłomłyn 1:0 (1:0)

— Dąb Kadyny 1:5 (0:0)
0:1 — Wojtas (63), 0:2 — Marcinkowski (69), 0:3 — Wojtas (74), 0:4 — Marcinkowski (82), 1:4 — Śliżewski (84), 1:5 — Marcinkowski (89)
Czarni Rudzienice — Jeziorak Iława 2:7 (2:3)
0:1 — Madej (9), 0:2 — Figurski (22), 1:2 — Zakierski (27), 2:2 — Murawski (34), 2:3 — Galas (43), 2:4 — Figurski (56), 2:5 — Święty (70), 2:6 — Madej (72 k), 2:7 — Święty (90)