Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Burmistrz Iławy Adam Żyliński dziękuje wszystkim za pomoc w organizacji Lotniczej Majówki

2018-05-18 09:01:57 (ost. akt: 2018-05-18 09:09:08) Artykuł sponsorowany
Adam Żyliński, burmistrz Iławy (z lewej strony) dziękuje za naszym pośrednictwem wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacyjnego sukcesu Lotniczej Majówki

Adam Żyliński, burmistrz Iławy (z lewej strony) dziękuje za naszym pośrednictwem wszystkim tym, którzy przyczynili się do organizacyjnego sukcesu Lotniczej Majówki

Autor zdjęcia: UM Iława

Szanowni Państwo, druga edycja Lotniczej Majówki przeszła już do historii. Z podziwem obserwowałem sztab osób chętnych do pomocy przy organizacji tej imprezy. Jestem pod wrażeniem zaangażowania w pracę jaką włożyliście Państwo aby tegoroczna edycja naszego lotniczego święta była bezpieczna i przebiegała bez zakłóceń — pisze w specjalnym podziękowaniu burmistrz Iławy, Adam Żyliński.

Szczególne słowa uznania i podziękowania należą się całej grupie wolontariuszy, ratownikom iławskich oddziałów Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, Polskiego Czerwonego Krzyża oraz harcerzom ZHP Hufiec Iława. To Wy byliście naszą wizytówką tej imprezy poprzez bezpośredni kontakt z gośćmi przybywającymi na pokazy. Wasza bezinteresowna postawa i poświęcenie własnego czasu na koszt niesienia pomocy innym zasługuje na specjalne wyróżnienie. Śmiało mogę powiedzieć, że jesteście wzorem dla innych młodych ludzi. Gratuluję i dziękuję!

Składam podziękowania także wszystkim zaangażowanym w przygotowania i przebieg drugiej Lotniczej Majówki w Iławie. Służbom mundurowym, sanitarnym, medycznym, naszym pilotom, koordynatorom i organizatorom. Stworzyliście Państwo dla naszych gości niezapomniany klimat, imprezę o charakterze rodzinnym łączącym wszystkie pokolenia. A co najważniejsze, zapewniliście uczestnikom pokazów poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkim Państwu przybyłym na to widowisko, zarówno mieszkańcom i jak i gościom bardzo dziękuję za tak liczną obecność. Dla organizatorów jesteście najlepszą nagrodą za pracę i za wysiłek, jaki włożyli w przygotowanie tej edycji Lotniczej Majówki.

Z wyrazami szacunku,
Burmistrz Miasta Iławy
Adam Żyliński


https://www.facebook.com/lotniczailawa/
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages