środa, 14 listopada 2018. Imieniny Emila, Laury, Rogera

W czwartek zbiórka krwi w komendzie iławskiej policji. Podziel się bezcennym lekiem

2018-05-16 10:22:49 (ost. akt: 2018-05-16 10:40:42)
Zdjęcie ilustracyjne — tu zbiórka krwi w Nowym Mieście Lub. w komendzie straży pożarnej

Zdjęcie ilustracyjne — tu zbiórka krwi w Nowym Mieście Lub. w komendzie straży pożarnej

Autor zdjęcia: Zbigniew Kremski

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie odbędzie się zbiórka krwi. Akcja dla osób jej potrzebujących to inicjatywa policjantów i pracowników cywilnych, bo to między innymi ta grupa zawodowa, mając kontakt z osobami poszkodowanymi w wypadkach drogowych najlepiej rozumie potrzebę honorowego krwiodawstwa.

W czwartek 17 maja b.r. policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew. Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych, i wszystkich chętnych.

Organizatorem akcji jest asp. sztab. Janusz Skuzjus – oficer dyżurny iławskiej policji, a także prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Iławie jak również klub Honorowych Dawców Krwi „Kropelka Życia” przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej Policji. Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc.

Nadesłane przez mł. asp. Joannę Kwiatkowską (KPP Iława)
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages