Udany początek sezonu żeglarzy z Iławy

2018-05-10 15:23:24(ost. akt: 2018-05-10 14:38:50)
W klasyfikacji chłopców Janek Klinicki zajął pierwsze miejsce, a Oskar Wielczyk był drugi

Autor zdjęcia: Arch. MOS Iława

Piękny początek sezonu dla zawodników Grupy B klubu SSW MOS Iława. W regatach o Puchar KS Zatoka Puck (4-5.05.18) nasi zawodnicy zajęli wysokie miejsca.
W klasyfikacji chłopców Janek Klinicki zajął pierwsze miejsce, a Oskar Wielczyk był drugi. W klasyfikacji dziewcząt trzecie miejsce zajęła Alicja Michalewska a Kinia Furmanek była szósta.
W zawodach w Pucku startowało 226 zawodników z całej Polski, wśród nich 14 żeglarzy z Iławy.
W klasyfikacji Open: Janek 2, Ala 4, Oskar 5 ,Kinga 18, Natalia Chojnowska 39, Roch Dmuchowski 95, Maciej Kasprzak 121, Bartek Bilicki 141, Wit Dmuchowski 151, Janek Rohde 161, Hubert Szulczewski 162, Kuba Darkowski 178, Nikodem Różański 198 i debiutantka Zuzia Liedtke 218.
Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy!