Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Szykuje się kolejny Pchli Targ. To już trzecie takie wydarzenie w Iławie [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

2018-05-07 16:06:13 (ost. akt: 2018-05-07 14:54:56)
Zdjęcie z poprzedniej edycji Pchlego Targu zorganizowanego przez WTZ Iława

Zdjęcie z poprzedniej edycji Pchlego Targu zorganizowanego przez WTZ Iława

Autor zdjęcia: archiwum WTZ Iława

Już za dwa tygodnie, w sobotę 19 maja w godz. 10:00 – 15:00 na placu przy Warsztacie Terapii Zajęciowej w Iławie, po raz trzeci odbędzie się Pchli Targ. Każdy mieszkaniec miasta i okolic będzie mógł sprzedać, kupić lub wymienić najróżniejsze rzeczy: książki, artykuły dekoracyjne, meble, starocie, rękodzieło, instrumenty, biżuterię, płyty z muzyką, gry komputerowe, monety, zabawki, ubrania… itp. Jak pokazały poprzednie edycje, za przysłowiowe grosze można będzie „upolować” całkiem przydatne, ciekawe przedmioty.

Organizatorem trzeciej już edycji Pchlego Targu w Iławie jest Warsztat Terapii Zajęciowej przy PSONI Koło w Iławie. Inicjatywa jest połączona z prowadzoną od marca br. akcją Kilometry Dobra, której celem jest zgromadzenie środków na organizację form wczesnego wspomagania rozwoju najmłodszych dzieci oraz doposażenie nowo powstającego Centrum Aktywizacji Społecznej i Zawodowej dla osób z niepełnosprawnościami w Iławie.

Pchli Targ działa na zasadzie sprzedaży garażowej. Osoby prywatne (osoby fizyczne), osoby prawne oraz podmioty nieposiadające osobowości prawnej, nie prowadzące działalności gospodarczej, będą mogły w ten sposób spieniężyć niepotrzebne w domu/organizacji rzeczy. Jeśli sprzedane rzeczy były nabyte przynajmniej pół roku wcześniej lub cena sprzedaży jest niższa niż cena nabycia, nie trzeba płacić podatku od pieniędzy zarobionych podczas takiej wyprzedaży.

Zatem, jeśli coś zalega Ci w szafie, w piwnicy, na strychu, a chcesz podratować swój budżet na przykład na wakacje, wyślij swoje zgłoszenie do udziału w Pchlim Targu! Spiesz się - ilość miejsc ograniczona!

Szczegóły, bieżące informacje dotyczące wydarzenia oraz Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: www.psouu.ilawa.pl lub na www.facebook.com/psoni.ilawa/.

Istnieje możliwość zgłoszenia i zorganizowania własnego stanowiska bezpośrednio w dniu imprezy, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc, organizatorzy nie gwarantują dostępności stanowisk.

ZAPRASZAMY!
Sobota 19 maja 2018 r.,
godz. 10:00-15:00
Iława, ul. 1 Maja 5 A (za blokami od jednokierunkowej ulicy Andersa, w sąsiedztwie Przedszkola Nr 5)
tel. 89 649 79 49
wtz.ilawa@psouu.org.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages