Sobota, 18 sierpnia 2018. Imieniny Bogusława, Bronisława, Ilony

Zryw przygotowuje się do sezonu plażowego. Na początek trzeba posprzątać boiska

2018-05-05 08:00:00 (ost. akt: 2018-05-04 14:36:55)
Siatkarki Zrywu jak co rok posprzątały boiska piaskowe przy iławskim Mechaniku

Siatkarki Zrywu jak co rok posprzątały boiska piaskowe przy iławskim Mechaniku

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Po zakończeniu sezonu halowego przez siatkarki MKS Zryw-Volley Iława w lidze wojewódzkiej juniorek i kadetek, sztab szkoleniowy i zawodniczki przystąpiły do przygotowań do sezonu siatkówki plażowej.

— Pierwszy etap przygotowań to praca jeszcze w warunkach halowych nad techniką indywidualną zawodniczek głównie pod kątem przyjęcia zagrywki i wystawy piłki do ataku. Nad tymi elementami oraz nad motoryką zawodniczki pracowały od 20 lutego do 11 kwietnia — mówi Mieczysław Pietroczuk, trener i założyciel siatkarskiego klubu z Iławy.

Od 12 kwietnia rozpoczął się etap przygotowań do sezonu beach volleya, oczywiście tradycyjnie nasze siatkarki po własnoręcznym przygotowaniu placu rozpoczęły prace na dwóch boiskach siatkówki plażowej w „Mechaniku”.
Mówi trener Pietroczuk:
— Bardzo mnie cieszy duże zaangażowanie w treningach zarówno starszych stażem zawodniczek jak i tych młodszych, które po raz pierwszy uczestniczą w treningu siatkówki plażowej. Pogoda dla naszych podopiecznych nie ma znaczenia, to raczej my trenerzy w trosce o ich zdrowie opóźnialiśmy wyjście na boisko piaszczyste. Okazało się, że dziewczęta już wcześniej były przygotowane do treningu w bardzo niesprzyjającej aurze pogodowej, na każdy trening zabierały sprzęt do trenowania w hali i na boisku plażowym.
W tym sezonie będziemy startować we wszystkich trzech kategoriach wiekowych, choć muszę dodać, że w bardzo odmłodzonym składzie. Pod koniec maja i w czerwcu nasze zawodniczki rozegrają mecze kontrolne, oraz będą brały udział w turniejach towarzyskich w Iławie, Olsztynie i w Toruniu.

TERMINARZ ROZGRYWEK WOJEWÓDZKICH SIATKÓWKI PLAŻOWEJ:
JUNIORKI – 2 czerwca 2018 rok w Iławie
KADETKI – 10 czerwca 2018 rok w Iławie
MŁODZICZKI – 15 czerwca 2018 rok w Iławie

UWAGA NABÓR!
Szkółka piłki siatkowej Zrywu-Volley Iława zaprasza na zajęcia dziewcząt i chłopców, uczniów szkoły podstawowej (klasy IV-VII) oraz gimnazjum (klas II-III).
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu: Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697

Więcej informacji o klubie znajdziecie na stronie internetowej: www.zryw-volley.com lub na www.facebook.com/zryw.volley.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages