środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

MMA: Waga zrobiona – Błoński i Duński mogą walczyć podczas Celtic Gladiator 20 [ZDJĘCIA]

2018-04-28 11:00:00 (ost. akt: 2018-04-28 11:31:16)
Adrian Błoński (Arrachion Iława) podczas gali CG 20 walczyć będzie z Jakubem Hansbachem (Silesian Cage Club)

Adrian Błoński (Arrachion Iława) podczas gali CG 20 walczyć będzie z Jakubem Hansbachem (Silesian Cage Club)

Autor zdjęcia: Emil Marecki

Przypominamy: dziś (sobota 28 kwietnia) regionalne święto mieszanych sztuk walki. W hali Urania w Olsztynie odbędzie się dwudziesta gala federacji Celtic Gladiator, podczas której zobaczymy m.in. fighterów Berkutu Arrachionu Olsztyn i Arrachionu Iława.

Więcej na temat federacji CG oraz gali przez nią organizowanych pisaliśmy w czwartek. Cały artykuł tutaj: Zapowiada się gorączka sobotniej nocy! Podczas gali Celtic Gladiator walczą też zawodnicy Arrachionu Iława.

Wczoraj w Uranii odbyło się ważenie, jak nas poinformował dziś rano Albert Jarzębak, założyciel federacji CG i główny organizator wydarzenia, żaden z zawodników nie przekroczył limitu wagowego i karta walk nie ulega najmniejszej zmianie.
- Można jeszcze zakupić bilety na Celtic Gladiator 20. Zapraszamy do hali Urania od godziny 17.30. Ceny biletów to 69, 100 i 150 zł – mówi Albert Jarzębak.

Dwie walki szczególnie interesują miłośników sportów walki z Iławy. Patryk Duński walczyć będzie z Maciejem Szczepaniakiem, a Adrian Błoński stoczy pojedynek z Jakubem Hansbachem.
Jak nam przekazał trener Arrachionu Iława Dawid Tarasiewicz, obaj nasi reprezentanci będą przygotowani na 110%.

Celtic Gladiator 20
Olsztyn 28 kwietnia, Hala Urania, początek o 19.00

WYNIKI WAŻENIA
KARTA GŁÓWNA
Walka wieczoru: Adam Kowalski (93,3 KG) vs Mateusz Ostrowski (93 KG)
Jakub Wikłacz (61,5 KG) vs Simone D'Anna (61,5 KG)
Piotr Danelski (77,4 KG) vs Klemens Ewald (77,5 KG)
Tomasz Terlikowski (78,1 KG) Vs Piotr Poniedziałek (77,3 KG)
Krystian Bielski (84 KG) VS Tomasz Mozdyniewicz (84,3 KG)
Patryk Duński (65,5 KG) VS Maciej Szczepaniak (65,5 KG)
Adrian Błoński (61,5 KG) VS Jakub Hansbach (61 KG)
Shakun Stanisław (60 KG) VS Adam Soldaev (62,6 KG)
Sergiusz Uzarek (70,5 KG) VS Mateusz Kowalski (70,1 KG)

KARTA AMATORSKA
Kacper Kuchmacz (60,5 KG) VS Krzysztof Lelito (61,3 KG)
Arkadiusz Świder (83,5 KG) VS Kamil Kazimierczak (84 KG)

ZAPOWIEDŹ WALK ZAWODNIKÓW ARRACHIONU IŁAWA
źródło: www.celticgladiator.com

Patryk Duński (5-4) vs Maciej "Laska" Szczepaniak (3-0), to kolejna para jubileuszowej gali CG 20 Olsztyn, która zmierzy się w formule MMA w wadze piórkowej.
Patryk reprezentuje klub Arrachion Iława, gdzie trenuje pod okiem Dawida Tarasiewicza. Swoją przygodę ze sportami walki zaczynał od MMA, startuje od 2012 roku. Wszechstronnie wyszkolony zawodnik, którego ulubiona technika to Achilles. Conor McGregor, to ulubieniec Duńskiego, sam poza sportem pracuje, a do jego hobby należy muzyka. Co do zbliżającego się starcia, chce po prostu wygrać i dać dobrą walkę.

Maciej "Laska" Szczepaniak, po szybkim zwycięstwie na CG 15 Nowy Sącz, wraca do celtyckiej areny w Olsztynie. Reprezentujący klub Halny Nowy Sącz "Laska" umiejętności szlifuje pod okiem Rafała Wilka i Grzegorza Janusa. Tak jak jego przeciwnik zaczynał od MMA, startuje od 2014 roku. Poza sportem nie pracuje, a jego hobby to zdrowy tryb życia.
W tym pojedynku zmierzy się dwóch młodych zawodników, głodnych zwycięstwa.

Patryk chce wygrać i odebrać 0 w rekordzie Maćka. "Laska" idzie po 4 zwycięstwo i jest pewny swego. Kto okaże się lepszy? 28 kwietnia rozstrzygnie to oktagon, zapraszamy!

Kolejnym pojedynkiem w formule MMA w wadze piórkowej, będzie starcie Adriana Błońskiego (0-3) vs Jakubem Hansbachem (3-8).
Adrian to reprezentant Arrachion Iława, jego trenerem jest Dawid Tarasiewicz. Błoński zaczynał od MMA, startuje od 2012. Jego mocną stroną jest parter, a ulubiona technika to duszenie gilotynowe. Po za sportem pracuje jako zaopatrzeniowiec, a zainteresowania to muzyka. Ulubionym zawodnikiem Adriana jest Demetrious Johnson, a celem na to starcie jest zwycięstwo.

Kuba reprezentuje Silesian Cage Club, gdzie trenuje pod okiem Tomasza Brondera. Zaczynał podobnie jak jego przeciwnik od MMA. Startuje od kiedy skończył 17 lat, do mocnych stron zalicza stójkę, a jego najlepsza technika to trójkąt. Ulubiony zawodnik to Ramon Dekkers, a jego hobby podobnie jak u przeciwnika, jest muzyka. Hansbach ma bardzo konkretny plan na tą walkę, chce znokautować współzawodnika w drugiej rundzie.

Błoński preferuje parter i tam najlepiej się czuje, Kuba woli walkę w stójce. Mamy więc starcie dwóch bardzo różniących się stylów, co będzie z pewnością ciekawe. Czy Adrian zanotuje pierwsze zwycięstwo i zdusi przeciwnika swoimi ulubionymi akcjami w parterze? Czy to Kuba spełni swoje oczekiwania co do tej walki i pośle rywala na deski w 2 rundzie? Z pewnością będzie gorąco, a Wy musicie być tam z nami!


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages