środa, 19 września 2018. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

Od III ligi do B klasy – zobacz, jak wygląda krajobraz po piłkarskim weekendzie

2018-04-23 09:14:52 (ost. akt: 2018-04-23 12:11:52)
Łukasz Suchocki (Jeziorak Iława) w niedzielnym meczu z Polonią Iłowo ustrzelił hat-tricka

Łukasz Suchocki (Jeziorak Iława) w niedzielnym meczu z Polonią Iłowo ustrzelił hat-tricka

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Po ponad pięciu miesiącach przerwy do gry o ligowe punkty wróciły drużyny występujące w warmińsko-mazurskiej B klasie. W gr. 4 mamy trzy nasze zespoły: LZS Frednowy, Zamek Szymbark i Olimpię Kisielice. Zapoznajcie się z wynikami tej i wyższych lig.

III LIGA
Rolimpex GKS Wikielec
- Lechia Tomaszów Mazowiecki 1:3 (0:1)
0:1, 0:2, 0:3 - Płonka (33, 64, 68), 1:3 - Kacperek (73)

POZOSTAŁE WYNIKI 24 KOLEJKI
Kaczkan Huragan Morąg - Warta Sieradz 1:1 (0:0)
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Victoria Sulejówek 0:0
Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda 2:1 (0:0)
Legia II Warszawa - MKS Ełk 3:1 (2:0)
Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa 2:2 (0:2)
Olimpia Zambrów - Widzew Łódź 0:1 (0:1)
Ursus Warszawa - Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1:1 (1:1)
Pelikan Łowicz - ŁKS 1926 Łomża 0:1

PO 24 KOLEJKACH

1.Widzew5345:19

2.Lechia5150:29

3.Sokół A.4640:19

4.Polonia4343:24

5.Legia II3745:31

6.Kaczkan3732:27

7.Victoria3643:42

8.Pelikan3549:41

9.Ursus3428:32

10.Świt3340:40

11.Olimpia3234:38

12.Drwęca3033:41

13.Łomża2926:30

14.Sokół O.2828:30

15.MKS Ełk2623:30

16.Warta2027:41

17.Tur2019:59

18.Wikielec820:52


IV LIGA
Amex Bączek Unia Susz
— Błękitni Orneta 2:1 (1:0)
1:0 — T. Wacławski (8), 1:1 — Kosobucki (47), 2:1 — Laskowski (84)
AMEX BĄCZEK: Banasiak — Laskowski, Wiśniewski, Krauze, Bieńkowski (70 Mazurowski), T. Wacławski (46 Luliński), Kruczkowski (60 Lewandowski), Kwiatkowski, Hanas, Karczewski, B. Wacławski

— Pierwsza odsłona meczu przebiegała pod nasze dyktando i zasłużenie prowadziliśmy po golu Tomasza Wacławskiego, który sfinalizował podanie swojego brata Bartosza — informuje trener gospodarzy Jarosław Płoski.
— Po przerwie goście się otworzyli, zaczęli kontratakować i nie bez winy naszej defensywy zdobyli bramkę. Od tego momentu trwała walka na całym boisku. Dopiero kilka minut przed końcem bramkarz gości popełnił błąd, dzięki czemu zdobyliśmy drugiego gola i trzy punkty.

POZOSTAŁE WYNIKI 21 KOLEJKI
Motor Lubawa — Znicz Biała Piska 1:0 (0:0)
Rominta Gołdap — Mrągowia Mrągowo 0:3 (0:3)
Mamry Giżycko — Orlęta Reszel 4:0 (1:0)
Błękitni Pasym — MKS Korsze 0:0
Pisa Barczewo — Tęcza Miłomłyn 1:2 (0:1)
Zatoka Braniewo — Tęcza Biskupiec 2:0 (2:0)
Concordia Elbląg — Granica Kętrzyn 2:2 (0:0)
Zaległe mecze: Zatoka Braniewo — Unia Susz 1:3, Pisa Barczewo — Orlęta Reszel 0:1, Rominta Gołdap — MKS Korsze 1:2

PO 21 KOLEJKACH

1.Znicz5464:9

2.Tęcza B.3850:24

3.Unia3841:20

4.Concordia3428:24

5.Rominta3332:28

6.Mamry3036:21

7.Motor2932:24

8.Tęcza M.2925:34

9.Mrągowia2721:20

10.Korsze2632:43

11.Pisa2425:36

12.Granica2428:45

13.Błękitni P.1932:48

14.Zatoka1922:39

15.Orlęta1920:30

16.Błękitni O.812:55


KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Osa Ząbrowo
— Kormoran Zwierzewo 1:1 (0:1)
0:1 — Parasiewicz (21), 1:1 — Rodak (80)
Czarni Rudzienice — Płomień Turznica 1:2 (0:1)
0:1, 0:2 — Solis (43, 80), 1:2 — Suchocki (90+2)
Jeziorak Iława — Polonia Iłowo 6:0 (1:0)
1:0 - Suchocki (8), 2:0 - Figurski (49), 3:0 - Parulis (60), 4:0 - Galas (66), 5:0, 6:0 - Suchocki (75, 90)

POZOSTAŁE WYNIKI 21 KOLEJKI
Delfin Rybno — Polonia Pasłęk 5:0 (3:0)
Olimpia Olsztynek — Czajkowski Radomniak Radomno 3:2 (2:1)
Fortuna Gągławki — GKS Stawiguda 0:1 (0:0)
Orzeł janowiec Kościelny — Ewingi Zalewo 0:1 (0:0)
Dąb Kadyny — Kaczkan Huragan II Morąg 1:2 (0:1)

PO 21 KOLEJKACH

1.Jeziorak5878:8

2.Olimpia4260:29

3.Dąb4055:35

4.Delfin3878:30

5.Ewingi3638:42

6.Huragan3147:37

7.Polonia P.2835:51

8.Płomień2741:63

9.Radomniak2550:64

10.Polonia I.2543:45

11.Osa2431:59

12.Orzeł2339:47

13.Kormoran2235:53

14.Stawiguda1834:56

15.Czarni1634:50

16.Fortuna1126:55


A KLASA (gr. 2)
Orzeł Ulnowo
– Czarni Małdyty 6:1

POZOSTAŁE WYNIKI 14 KOLEJKI
Barkas Tolkmicko – Syrena Młynary 2:0
KS Tyrowo – Jastrząb Ględy 5:0
Zatoka II Braniewo – Piast Wilczęta 3:1
Victoria Rychliki – Polonia Markusy 2:0
Pauza Wałsza Pieniężno

PO 14 KOLEJKACH

1.Tyrowo3245:20

2.Zatoka II2932:22

3.Orzeł2339:25

4.Polonia2230:23

5.Piast2142:31

6.Syrena2032:22

7.Czarni1422:30

8.Victoria1323:31

9.Barkas1322:32

10.Jastrząb1114:37

11.Wałsza316:44


B KLASA (gr. 4)
Iskra Smykówko – Olimpia Kisielice 2:1
Mewa Smykowo – Zamek Szymbark 0:2
Wel Bratian – LZS Frednowy 0:4
Jordan Kazanice – LZS Fijewo 3:0

PO 10 KOLEJKACH

1.Frednowy2451:11

2.Iskra1924:19

3.Jordan1828:13

4.Olimpia1826:14

5.Żak1720:11

6.Szymbark1016:25

7.Fijewo613:27

8.Mewa511:32

9.Wel03:40



zico, JK, pes
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. @Bolo #2491287 | 94.254.*.* 25 kwi 2018 17:16

    Lub na odwrót :) hahaha

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. Bolo #2489689 | 88.199.*.* 23 kwi 2018 13:46

    O Jezioraku to można zrobić tytuł " Od B klasy do III ligi" :-)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  3. Kibic #2489617 | 83.3.*.* 23 kwi 2018 10:34

    Farulis to jakiś nowy zawodnik Jezioraka?? ;)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages