Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Rolimpex S.A. kreatorem GardenTrendów. Wyróżniono projekt "Piękny ogród bez chemii"

2018-04-06 08:00:00 (ost. akt: 2018-04-05 14:40:03)
Prezes Rolimpex S.A. Kazimierz Boniecki odebrał statuetkę podczas uroczystej gali w Nadarzynie

Prezes Rolimpex S.A. Kazimierz Boniecki odebrał statuetkę podczas uroczystej gali w Nadarzynie

Autor zdjęcia: Archiwum firmy

BIZNES\\\ Firma Rolimpex S.A. znalazła się w gronie laureatów prestiżowej nagrody Kreatorów GardenTrendów za projekt „Piękny ogród bez chemii”. Statuetkę przyznawaną przez redakcję magazynu Garden&Trends odebrał Kazimierz Boniecki, prezes firmy Rolimpex.

Uroczystość odbyła się 23 marca i była to już dziesiąta jubileuszowa wieczorna gala podczas Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days w Nadarzynie.
Rolimpex – najlepsza i największa firma trawiarska w Polsce została nagrodzona za koncept marketingowy „Ogród bez chemii”. W ofercie bez chemii znajdują się naturalne, ekologiczne produkty, m.in. mieszanki traw „Najlepsze Trawy z Iławy”, „Plaster na trawnik”, linia nawozów organicznych „Innbio”, oborniki koński i bydlęcy granulowane, kreda organiczna granulowana oraz wapno organiczne do odkwaszania gleby.
— „Piękny ogród bez chemii” to strategia, w myśl której tworzymy produkty do pielęgnacji trawnika i ogrodu bez użycia środków chemicznych, dzięki czemu są w 100% naturalne i bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Zapewniając innowacyjne, ekologiczne produkty, firma stara się wychodzić naprzeciw potrzebom współczesnych konsumentów, którzy chcą we własnym ogrodzie cieszyć się życiem zgodnym z naturą – mówi Kazimierz Boniecki, Prezes firmy Rolimpex S.A.
Kreatory GardenTrendów wyróżniają produkty kształtujące trendy ogrodnicze, gwarantując ich najwyższą jakość i oryginalny design. To jedyna taka nagroda, przeznaczona dla producentów i dystrybutorów wpływających na rozwój branży ogrodniczej i kreujących potrzeby konsumentów.Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages