Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

OKNOPLAST – nowe otwarcie na Klienta

2018-04-05 09:33:47 (ost. akt: 2018-04-05 09:41:35) Artykuł sponsorowany
Nowy punkt OKNOPLASTU znajduje się w Iławie przy ul. Grunwaldzkiej 9a/7a

Nowy punkt OKNOPLASTU znajduje się w Iławie przy ul. Grunwaldzkiej 9a/7a

Autor zdjęcia: Arch.

Zapraszamy do nowego punktu OKNOPLAST w Iławie przy ul. Grunwaldzkiej 9a/7a. Z Danielem Ryściukiem, szefem sprzedaży na rynek Polski OKNOPLAST, rozmawia Anna Pawłowicz.

ANNA PAWŁOWICZ: OKNOPLAST to międzynarodowa firma, jeden z pięciu największych producentów okien i drzwi z PVC w Europie. W czym tkwi sekret sukcesu firmy?

DANIEL RYŚCIUK:
OKNOPLAST to gracz liczący się na rynku europejskim. Nasza sieć sprzedaży obejmuje blisko 3000 salonów w 13 krajach. Naszą misją jest tworzenie okien o najwyższej jakości i estetyce, gwarantujących Klientom sa­tysfakcję z zakupu. Równie ważna jest fachowa obsługa w salonie, montaż, a następnie opieka pozakupowa. Dzięki temu podejściu aż 70% naszych Klientów pochodzi z polecenia. Dlatego podejmujemy współpracę z firmą Lumen, otwie­rającą swój salon sprzedaży. Jestem pewny, że wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalne doradztwo, które wyróżniają naszego Partnera, przekonają nawet najbardziej wymagających Klientów.

ANNA PAWŁOWICZ: Co decyduje o wysokiej jakości produktów OKNOPLAST, które doceniło już bardzo wielu Klientów?

DANIEL RYŚCIUK: Produkujemy nasze wyroby zgodnie z rygorystyczną europejską normą EN 14351:2006 „Okna i drzwi” i znakujemy pro­dukty symbolem CE. Certyfikat Q-Zert, niemiec­kiego instytutu stolarki otworowej ift Rosen­heim, potwierdza tę jakość, a „Zielone okno” – że produkt jest przyjazny środowisku. Gwarancją najwyższej jakości jest zastosowanie najlepszych komponentów od renomowanych europej­skich producentów. Profile stosowane przez OKNOPLAST mają najwyższą klasę „A” – zapew­niają oknom stabilność i trwałość oraz lepsze parametry izolacyjne. Co ważne, OKNOPLAST jako jedna z nielicznych firm oferuje autorskie rozwiązania, dostępne wyłącznie pod własną marką, m.in. zastrzeżone kształty profili Pixel, Prolux i Winergetic Premium oraz eleganckie dodatki i akcesoria linii dESIGN+. Niepowtarzal­ność produktów oraz innowacje sprawiają, że jesteśmy bardzo konkurencyjni.

ANNA PAWŁOWICZ: OKNOPLAST to firma, która bardzo dba o Klienta…

DANIEL RYŚCIUK: Precyzyjnie wykonany profil, odpowiednio dobrany kolor, dopasowane akce­soria okienne – to elementy wyróżniające okna OKNOPLAST. Teraz naszym klientom oferujemy nowość – autorskie okno PIXEL charakteryzujące się nowoczesnym wąskim profilem o wyrafino­wanym, kanciastym kształcie. PIXEL to połącze­nie designu oraz zaawansowanych technologii. Cechą charakterystyczną okna PIXEL jest niższe złożenie profili PVC oraz ich nowoczesny kształt bez żadnych zaokrągleń. Doskonale kwadratowa linia nowego PIXELA nie jest zakłócona przez ża­den zbędny element. Idea nowego rozwiązania polega na zminimalizowaniu bariery słonecznej, czyli uszczupleniu profilu okna oraz zwiększeniu tym samym powierzchni szyby, dzięki czemu do pomieszczenia wpada do 22%* więcej światła słonecznego. PIXEL to połączenie klasycznej estetyki z jakością zapewniającą bezpieczeństwo i bardzo dobre parametry technologiczne.

ANNA PAWŁOWICZ: Gdzie Klienci mogą znaleźć nowy salon OKNOPLAST i zapoznać się z bogatą ofertą produktową?

DANIEL RYŚCIUK: Wszystkich Klientów poszu­kujących niestandardowych rozwiązań i tych, którzy lubią otaczać się wyjątkowymi produk­tami zapraszamy serdecznie do salonu Lumen w Iławie przy ul. Grunwaldzkiej 9a/7a, gdzie można zobaczyć, samemu ocenić i oczywiście zakupić nasze okna.

Dziękuję za rozmowę.

LUMEN
Partner Handlowy OKNOPLAST
Iława, ul. Grunwaldzka 9a/7a
tel. 601 421 465


pn. - pt. 9:00-17:00
sobota 9:00-13:00


www.oknoplast.com.pl
Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages