Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Jeziorak zorganizował konkurs plastyczny dla uczniów iławskich podstawówek. Wiemy, kto wygrał [ZOBACZ WSZYSTKIE PRACE]

2018-03-28 14:39:26 (ost. akt: 2018-03-28 14:58:06)
Najmłodsi piłkarze drużyny seniorów Jezioraka z niektórymi pracami

Najmłodsi piłkarze drużyny seniorów Jezioraka z niektórymi pracami

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Zdaje się, że Rodzina Jezioraka to nie tylko mający dobrze się prezentować slogan. To także realne działania, których celem jest integracja odradzającego się klubu ze społeczeństwem Iławy. A przecież w latach swoich największych sukcesów, Jeziorak tak właśnie funkcjonował.

Na poparcie naszej tezy wystarczy wymienić tu tylko jedną akcję, jeden przykład. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia 2017 piłkarze drużyny seniorów odwiedzili w iławskim szpitalu małych pacjentów z oddziału pediatrycznego, aby wręczyć im upominki, prezenty, a przede wszystkim życzyć szybkiego powrotu do domu i do zdrowia. "Działanie pod publiczkę" — powie cynik. Oby jak najwięcej takich działań pod publiczkę.

Jeziorak po olbrzymich problemach finansowych, a w związku z tym — także sportowych, wstaje z kolan. Do Rodziny Jezioraka co chwila wstępują nowi członkowie, w różnym wieku, różnej płci. A ostatnio iławski klub przeprowadził świetną akcję promocyjną, a raczej... plastyczną.

— Z początkiem lutego zgłosiliśmy się do szkół podstawowych w Iławie z możliwością wzięcia udziału w konkursie plastycznym związanym z naszym klubem. Chęć wyraziła wyłącznie Szkoła Podstawowa nr 1 i to jej uczniowie wygrają karty członkowskie ufundowane przez wiernego kibica Dawida Celanowicza, który pomimo przebywania na emigracji serce zostawił w Iławie — tłumaczy Jakub Pączkowski z redakcji jeziorakilawa.pl.
— Konkurs odbywał się na facebookowym fanpage'u Jezioraka. Wygrała praca z największą ilością reakcji, czyli polubień lub serduszek — dodaje Kuba.

Jeziorak podał już oficjalne wyniki konkursu. Zwyciężyła Karolina Podwojewska (z 269 głosami). Podajemy wyniki konkursu. Wymienione osoby wygrały legitymację członkowską klubu na 2018 rok
1. Karolina Podwojewska 269
2. Zuzanna Tchórz 207
3. Klaudia Kusyk 180
4. Wiktoria Brzóska 156
5. Michał Onaszkiewicz 144
6. Kacper Smoliński 122
7. Tomasz Kacprzycki 104
8. Filip Bieżyca 93

— Dla autorów pozostałych prac mamy małe nagrody pocieszenia — mówi Jakub Pączkowski. Poniżej w galerii prezentujemy wszystkie prace.
Zwycięska praca Karoliny Podwojewskiej
zico
m.partyga@gazetaolsztynska.plPolub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages