Czwartek, 13 grudnia 2018. Imieniny Dalidy, Juliusza, Łucji

Wspólnota Mieszkaniowa z ulicy Zielonej w Iławie odmówiła zgody na montaż platformy dla niepełnosprawnej kobiety! Bez uzasadnienia

2018-03-27 13:18:00 (ost. akt: 2018-04-18 14:24:06)

Autor zdjęcia: Arch.

Wspólnota Mieszkaniowa z Iławy podjęła uchwałę i NIE WYRAZIŁA zgody na na montaż platformy i efekt mamy taki sam - niepełnosprawna kobieta, chorująca na nowotwór, w naszej pięknej Iławie jest więźniem we własnym mieszkaniu!!

W Swarzędzu przez 3 lata Wspólnota Mieszkaniowa nie była w stanie podjąć decyzji w sprawie budowy platformy dla niepełnosprawnej, tym samym zamykając Ją w czterech ścianach.
U nas w Iławie jest "lepiej" Wspólnota Mieszkaniowa z ulicy Zielonej podjęła stosowną uchwałę i NIE WYRAZIŁA zgody na na montaż platformy i efekt mamy taki sam - niepełnosprawna Kobieta w Naszej pięknej Iławie jest więźniem we własnym mieszkaniu!! - czytamy na stronie Stowarzyszenia "Promyk" w Iławie. I żeby było "śmieszniej" zakup, montaż i konserwacja platformy w żaden sposób nie obciąży wspólnoty!! - czytamy dalej.
— Rozumiecie coś tego!? Domyślacie się dlaczego ludzie postanowili odmówić Naszej Niepełnosprawnej prawa do życia? Nie wystarcza, że Kobieta musi borykać się z nowotworem. Nowotwór pozbawił Ją nogi, ale ludzie ze wspólnoty odarli Ją z godności, z prawa do uczestnictwa w życiu społecznym! Jak dla mnie pozbawiają Kobietę prawa do życia w ogóle, bo gdyby nie Panowie Strażacy, którzy wynoszą Kobietę z mieszkania, by mogła udać się na chemioterapię, byłaby pozbawiona tej możliwości leczenia, tym samym i życia!!
Tak, tak moi Drodzy to dzieje się w Iławie! Niemoc moja jest ogromna, ale karma wraca. Chociaż z drugiej strony co mi po tym, że karma wraca, skoro Niepełnosprawna " gra o życie" a przegrywa z większością udziałowców Wspólnoty!
Czy nie ma prawa do takiego samego życia co pełnosprawni, czy nie ma prawa wyjść ( wyjechać) na zewnątrz budynku, czy nie ma prawa samodzielnie spotkać się ze znajomymi, czy nie ma prawa korzystać z prawa do lokalu jak pełnosprawni ( przecież jak inni zapłaciła za nie! ), czy ......i tak moglibyśmy to " czy" mnożyć bez końca.

**„Ludzie ludziom gotują ten los”- Dzienniki czasu wojny, 28.07.1944, Zofia Nałkowska
Dla niezorientowanych o montaż takiej platformy chodzi. Ułatwia życie niepełnosprawnym a zdrowym w żaden sposób nie wadzi!


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (25) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. userka #2476675 | 217.252.*.* 3 kwi 2018 01:15

  Niech się czołga, żeby zarząd z torbami nie poszedł

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Kafar #2475582 | 88.156.*.* 31 mar 2018 15:55

   Hamy nie ludzie , chorego człowieka trzeba szanować i pomagać a znajdą sie takie moherowe berety i nie tylko i nie zezwalają , ja to bym bez pytania robił i już proste.Mam nadzieje że uda sie tej pani pomuc żeby łatwiej miała a ci kturzy nie pozwalają na to pamiętajcie czeka was to samo albo jeszcze gorzej i zobaczymy cwaniaky wtedy takich ludzi to trzeba tepic hamstwo w państwie

   Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   1. Aska #2475496 | 37.47.*.* 31 mar 2018 14:24

    Mamy wspólnoty mieszkaniowe powybirali zgorzkanilych dziadów, którzy tylko kase biora inie zrozumieją chorych ludzi. i

    ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

    1. Ja #2472902 | 31.0.*.* 28 mar 2018 19:21

     Sprzedali i dręczyli swoją Matkę!!!!mają wyrok za znęcanie się nad Matka. Zima ta Pani wyłączyla Matce prąd, Zakręcili ciepła wodę i wyłączyli ogrzewanie..termometr w domu wskazywał 2 stopnie. A teraz zbierają plon,który siali 15 lat. Tak traktowali Matkę teraz Karma wróciła. ...nawet sąsiedzi się na nich poznali.

     Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

    2. Ktoś #2472379 | 188.146.*.* 28 mar 2018 00:09

     JEŚLI spytaj się dewelopera który zainstalował te urządzenie

     Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

     Pokaż wszystkie komentarze (25)

     Zagraj w GRY.wm.pl

     • Goodgame Empire
     • Goodgame Big Farm
     • Goodgame Poker
     • Shadow Kings - The Dark Ages