Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Liga na Chełmińskiej FIFA18. Przed nami wielki finał! Turniej połączony będzie z Dniem Technologi

2018-03-24 15:24:56 (ost. akt: 2018-03-24 15:33:35)

Patryk Peglau, Karol Stanowicki, Michał Rynkowski, Michał Golder – to nazwiska czterech najlepszych zawodników Ligi na Chełmińskiej. Kto zdobędzie tytuł mistrzowski i cenną nagrodę? Przekonamy się podczas decydującego starcia. Turniej finałowy rozgrywek w elektroniczną wersję piłki nożnej, grę FIFA18, zostanie rozegrany w niedzielę w ośrodku przy ul. Chełmińskiej w Iławie.

Turniej finałowy jest zwieńczeniem całego sezonu w którym uczestniczyło 16 e-graczy (chętnych było więcej). Początkowo w piątki w Ośrodku Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie przy ul. Chełmińskiej w Iławie podzieleni na cztery grupy zawodnicy walczyli o wyjście do kolejnej fazy turnieju. Następnie rozegrano turnieje półfinałowe (także w systemie każdy z każdym, mecz i rewanż), a Liga na Chełmińskiej kończy się – jakby to powiedział klasyk - „truskawką na torcie”, czyli wielkim finałem.

Rozgrywki, które wyłonią mistrza, rozpoczną się w niedzielę 25 marca o godzinie 15.00. Po finale zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe.
— Nagrodą główną jest ufundowana przez firmę Rolimpex konsola Xbox z grą FIFA 18. Za drugie, trzecie oraz czwarte miejsce są karty podarunkowe w kwocie 300 zł, 200 zł oraz 100 zł ufundowane przez Neonet — przekazują za naszym pośrednictwem organizatorzy Ligi.
— Do tego mamy jeszcze dodatkowe nagrody, takie jak kamera sportowa ufundowana przez Chołaszczyński Studio, vouchery do Pizzerii NIL oraz upominki dla każdego uczestnika, które zostaną wręczone podczas turnieju finałowego — dodają.

Zakończenie zaplanowane jest na 18.00. Całość komentować będzie Błażej Łukaszewski, komentator radia zapinamypasy.pl, finalista konkursu Eurosport na najlepszego komentatora. Swoją obecność podczas podsumowania zapowiedział burmistrz Iławy Adam Żyliński, który rozda uczestnikom upominki od urzędu miasta. Nagrody dla zwycięzców będą wręczali przedstawiciele Rolimpexu (konsola), Neonet (vouchery na sprzęt), Chołaszczyński Studio (kamera sportowa za największą ilość bramek w całym turnieju), Pizzeria NIL (vouchery na darmową pizze).

Sama gra w Fifę18 to nie wszystko, co tego dnia proponuje ośrodek z iławskiego Gajerka. To będzie Dzień Otwarty w ośrodku, który we współpracy ze Stowarzyszeniem Światowid organizuje Dzień z technologią, podczas którego będzie można polatać dronem i nauczyć się jego sterowania w kontrolowanych warunkach, będą także gogle VR wirtualnej rzeczywistości, no i programowanie Minecraft. Poza tym będą też "Lego inspiracje", czyli wystawa ludzików Lego, możliwość tworzenia własnych konstrukcji i pokaż żonglowania. Dzień z technologią rozpoczyna się o 16.00. Zapraszamy na ulicę Chełmińską.

Finaliści Ligi na Chełmińskiej FIFA18:
Patryk Peglau, Karol Stanowicki, Michał Rynkowski, Michał Golder,

MECZE TURNIEJU FINAŁOWEGO
Początek o 15.00
Peglau – Stanowicki
Rynkowski – Golder
Peglau – Rynkowski
Stanowicki – Golder
Peglau – Golder
Stanowicki – Rynkowski

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages