środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Uwaga kierowcy! Przez weekend ul. Wiejska będzie zamknięta. Połączą ją z ul. Gdańską

2018-03-23 11:11:44 (ost. akt: 2018-03-23 11:22:55)
W tym miejscu przebiegał będzie łącznik pomiędzy ulicami Wiejską i Gdańską

W tym miejscu przebiegał będzie łącznik pomiędzy ulicami Wiejską i Gdańską

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Kolejny etap skomunikowania ul. Wiejskiej z ul. Gdańską na terenie Iławy rozpocznie się dziś (piątek 23 marca). W związku z tym przez najbliższy weekend, od piątku 23.03 od godz. 20:00 do niedzieli 25.03 zostanie zamknięta ul. Wiejska w Iławie.

Dziś tj. 23.03.2018 r. od godziny 20:00 zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w związku z rozpoczęciem kolejnego etapu skomunikowania ul. Wiejskiej z ul. Gdańską, zmiany te dotyczą ul. Wiejskiej w Iławie na wysokości Komendy Powiatowej Policji.

— Ulica ta zostanie czasowo zamknięta dla ruchu kołowego a utrudnienia potrwają od 23 marca od godz. 20:00 do 25 marca. Objazd zamkniętego odcinka drogi będzie możliwy ulicą Gdańską i drogą dojazdową na parkingu przy ul. Wiejskiej. Objazd dla samochodów ciężarowych będzie możliwy ulicami: Biskupską, Konstytucji III Maja, Dąbrowskiego, Aleją Jana Pawła II, Wyszyńskiego, Ogrodową, Wojska Polskiego i Marii Skłodowskiej-Curie — informuje Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa iławskiej policji.

Następnego dnia ruch w tym miejscu zostanie przywrócony. Policjanci apelują do wszystkich kierowców, szczególnie mieszkających w okolicy remontowanej trasy, aby bacznie zwracali uwagę na znaki drogowe całkowicie zmieniające zasady poruszania się w obrębie tego miejsca.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages