Poniedziałek, 14 października 2019. Imieniny Alany, Damiana, Liwii

Finał sportowego Plebiscytu z miłymi niespodziankami

2018-03-10 16:35:34 (ost. akt: 2018-03-13 14:49:14)
Laureaci Plebiscytu z trenerami

Laureaci Plebiscytu z trenerami

Autor zdjęcia: Wiesław Raczkowski (ICSTiR)

W piątkowy wieczór 9 marca podsumowaliśmy uroczyście Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Gazety Iławskiej 2017 roku. Wyniki były już znane, ale nie znaczy to, że zabrakło miłych niespodzianek. Gala odbyła się w Porcie Śródlądowym w Iławie w sali na wodzie.


O tym, że sport wygrywa z niemal wszystkimi innymi dziedzinami życia, możemy przekonać się w każdym polskim domu podczas igrzysk i nie tylko. Po prostu kochamy sport. Jego wielką zaletą jest to, że może go uprawiać niemal każdy, bez względu na wiek, pochodzenie, zasoby materialne. Liczy się talent, siła charakteru i wytrwałość. Sport jest apolityczny, co daje mu kolejny wielki plus. O sile i wartości sportu wiedzą także samorządowcy, którzy go wspierają na różnych frontach, co jest wspaniałe. Serce do sportu i sportowców mają także prywatni przedsiębiorcy, którzy nierzadko sami sport uprawiają albo uprawiali.

Podczas Gali gościliśmy sportowców, ich trenerów, rodziny laureatów, partnerów, patronów plebiscytu oraz sponsorów. A byli to: Starosta Powiatu Iławskiego Marek Polański, Burmistrz Iławy Adam Żyliński, Wójta Gminy Iława Krzysztof Harmaciński, Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski Burmistrza Kisielic reprezentowała Barbara Pękala, sekretarz Gminy. Obecni byli także Przewodniczący Rady Powiatu Iławskiego Michał Młotek, Radna Sejmiku Województwa Warmińsko-Mazurskiego Bernadeta Hordejuk, Dyrektor Portu Śródlądowego w Iławie Sławomir Ciszewski, Dyrektor Iławskiego Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji, Wojciech Żmudziński.W piątek Złota Dziesiątka Plebiscytu otrzymała dyplomy, nagrody niespodzianki ufundowane przez sponsorów oraz upominki od samorządowców.

I miejsce
Alicja Michalewska, żeglarstwo (MOS Iława). Zwyciężczyni otrzymała statuetkę (firma Tomcolor) nagrodę główną w postaci konsola do gry x-box one wraz z grami, które są w zestawie o wartości 1500 zł. Fundatorem tej nagrody jest Firma Szkoleniowo - Usługowa Mieczysław Czajkowski ze Smolnik. Otrzymała także voucher o wartości 250 zł do sklepu sportowego A-Z Sławomira Święckiego oraz karnet miesięczny do siłowni Fit Mike.

II miejsce
Wiktoria Stępień, siatkówka (Zryw-Volley Iława). Nagrodę dla Wiktorii w postaci bonu do sklepu Media -Expert o wartości 600 zł ufundowała firma Ivendo Solar. Zawodniczka otrzymuje także bon na wybrany zabieg w salonie Image o wartości 300 zł, karnet do siłowni Fit Mike oraz dyplom.


III miejsce
Piotr Jankowski, biegi (Iława). Nagrodą był bon do sklepu 4F o wartości 300 zł ufundowany przez Gospodarstwo Rybackie w Iławie, miesięczny karnet do siłowni Fit Mike.


IV miejsce
Sandra Wiśniewska, aquathlon/pływanie (OrkaMasters Iława). Nielubiane przez sportowców IV miejsce zostało u nas docenione. Sandra otrzymała nagrodę specjalną - karnet na roczny kurs językowy (do wybory j. angielski, niemiecki i rosyjski). Fundatorem kursu był Grzegorz Olszewski, właściciel szkoły językowej GREGOR. Restauracja "U Czapy" ufundowała zawodniczce słuchawki.


Od miejsca V - X laureaci otrzymali dyplomy, słuchawki ufundowane przez Damiana Majewskiego (Restauracja "U Czapy"). Cała Złota Dziesiątka otrzymała także zestawy upominków ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Iławie, Urząd Miasta Iława, Urząd Gminy Iława oraz Urząd Miejski w Suszu. Wręczali je gospodarze wymienionych gmin, którzy uczestniczyli w Gali.

V miejsce
Liliana Kukiełka, pływanie (Orka Iława)

VI miejsce
Łukasz Brzeziński, siatkówka (CSiR Pałac Kamieniec)

VII miejsce
Maciej Kapuściński, biegi (Iława)

VIII miejsce
Janusz Ciarczyński, pływanie (Orka Iława)

IX miejsce
Jakub Bogusiewicz, triathlon (Orka Iława)

X miejsce
Jakub Zalewski, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate).


Gośćmi Gali byli także sponsorzy nagród: Bartosz Czajkowski reprezentujący Firmę Szkoleniowo-Usługową Mieczysław Czajkowski ze Smolnik; Bartosz Kućmin, prezesa Firmy Ivendo Solar z Iławy, Damian Majewski, właściciel Restauracji „U Czapy” w Iławie, Zbigniew Patalon, właściciel Instytutu kosmetologii i medycyny estetycznej IMAGE w Iławie, Sławomir Święcki, właściciel Sklepu Sportowego A-Z w Iławie, Zbigniew Tomaszewski, właściciel firmy TOMCOLOR w Iławie, Grzegorz Olszewski, właściciel Szkoły Języków Obcych GREGOR, Karolina Sławik i Krzysztof Sadowski, współwłaściciele Pubu Restauracji OPCJA w Iławie, Jerzy Bobrowski, zastępca dyrektora Gospodarstwa Rybackiego w Iławie oraz Grzegorz Świst, właściciela smażalni pączków „U Grzesia” w Iławie.


Wszystkim sportowcom bardzo serdecznie gratulujemy.
Dziękujemy samorządowcom (partnerowi i patronom) oraz sponsorom Plebiscytu.

Poczęstunek przygotowała Pub Restauracja Opcja w Iławie oraz smażalnia pączków "U Grzesia" z Iławy.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages