Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Liga na Chełmińskiej — zakończyły się zmagania grupowe, pora na grę o mistrza!

2018-03-05 11:38:48 (ost. akt: 2018-03-05 12:02:15)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Zawodnicy rywalizujący w grupie D zakończyli pierwszy etap Ligi na Chełmińskiej, w której miłośnicy piłki nożnej rywalizują w jej elektroniczną wersję, grę FIFA18.

Rozgrywki odbywają w Ośrodku Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie w Iławie, przy ulicy Chełmińskiej. To pracownicy tego ośrodka wpadli na pomysł, aby zorganizować ligę, w której — w gronie najbliższych i rodziny — zawodnicy walczyć będą o zwycięstwo. Mecze rozgrywane są za pomocą gry FIFA18, na konsoli Xbox.

Pierwszy etap Ligi na Chełmińskiej to walka w grupach. Swoje turnieje rozegrała już gr. A, B, C i D (w piątek 2 marca). Wyniki tego ostatniego turnieju podajemy poniżej.

Po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy awansowało do kolejnego etapu. W najbliższy piątek 9 marca dojdzie do pierwszego turnieju, nazwijmy go półfinałowym. Wystąpią w nim e-gracze z gr. A i B, natomiast 16 marca dojdzie do drugiego takiego turnieju, wówczas zagrają najlepsi z gr. C i D.

Turnieje półfinałowe odbędą się na tych samych zasadach, co w grupach eliminacyjnych. Każdy z każdym, mecz i rewanż, a awans wywalczy ponownie dwóch pierwszych w klasyfikacji końcowej. W niedzielę 25 marca rozegrany zostanie wielki turniej finałowy, w którym wystąpi czterech najlepszych graczy z turniejów półfinałowych. Finał odbędzie się w systemie identycznym, jak zmagania eliminacyjne i półfinałowe, tak więc mistrza zdobędzie ten, który okaże się najlepszy w klasyfikacji końcowej najważniejszego turnieju.

Tuż po finale zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe.
— Nagrodą główną jest ufundowana przez firmę Rolimpex konsola Xbox z grą FIFA 18. Za drugie, trzecie oraz czwarte miejsce są karty podarunkowe w kwocie 300 zł, 200 zł oraz 100 zł ufundowane przez Neonet — przekazują za naszym pośrednictwem organizatorzy.
— Do tego mamy jeszcze dodatkowe nagrody, takie jak kamera sportowa ufundowana przez Chołaszczyński Studio, vouchery do Pizzerii NIL oraz upominki dla każdego uczestnika, które zostaną wręczone podczas turnieju finałowego — dodają.

LIGA NA CHEŁMIŃSKIEJ
Wyniki grupy D


Grali: Jakub Baliński, Bartosz Kuczyński, Igor Szulc, Michał Rynkowski,
Baliński — Kuczyński 1:0 (1 mecz), 2:0 (2 mecz)
Szulc — Rynkowski 0:6, 1:8,
Baliński — Szulc 1:0, 4:1,
Kuczyński — Rynkowski 0:7, 1:6,
Baliński — Rynkowski 0:5, 1:4,
Kuczyński — Szulc 3:2, 3:6,

TABELA GR. D

1.Rynkowski1836:3 - awans

2.Baliński129:10 - awans

3.Szulc310:25

4.Kuczyński37:24


Zwycięzcy grupy A: Patryk Peglau, Marcin Kuczyński
Zwycięzcy grupy B: Nikodem Ebert, Karol Stanowicki
Zwycięzcy grupy C: Michał Golder, Sylwester Rynkowski
Zwycięzcy grupy D: Michał Rynkowski, Jakub Baliński

9 marca zagrają ze sobą w grupie 1 zwycięzcy poprzednich grup A i B, czyli: Patryk Peglau, Marcin Kuczyński, Nikodem Ebert, Karol Stanowicki
16 marca zagrają ze sobą w grupie 2 zwycięzcy grup C i D, czyli Michał Golder, Sylwester Rynkowski, Michał Rynkowski, Jakub Baliński

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages