Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Liga na Chełmińskiej — Karol Stanowicki i Nikodem Ebert z awansem do kolejnego etapu

2018-02-20 10:21:24 (ost. akt: 2018-02-20 10:39:29)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

Za nami drugi turniej eliminacyjny Ligi na Chełmińskiej, w której miłośnicy piłki nożnej rywalizują w jej elektroniczną wersję FIFA 18. Organizatorzy dla najlepszych zawodników przewidują wartościowe nagrody.


Pomysłodawcami i organizatorami Ligi na Chełmińskiej są pracownicy Ośrodka Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie mieszczącego się przy ul. Chełmińskiej na iławskim Gajerku. Gazeta Iławska od początku jest patronem medialnym tych rozgrywek.

Do Ligi przystąpiło/przystąpi 16. osób, jednak chętnych było więcej. To grono podzielono na cztery grupy (po 4 zawodników w każdej), a awans do dalszej fazy uzyskuje dwóch najlepszych graczy. O klasyfikacji końcowej każdej grupy decydują wyniki uzyskane podczas turnieju.

Jako pierwsza grała grupa A (dalej przeszli Marcin Kuczyński i Patryk Peglau), a w ostatni piątek do walki przystąpili zawodnicy z grupy B: Dominik Stępień, Julian Dajos, Nikodem Ebert, Karol Stanowicki. Do kolejnej fazy rozgrywek awansowali dwaj ostatni, Ebert i Stanowicki. Wyniki meczów podajemy poniżej.

Następne zmagania (grupa C) odbędą się 23 lutego, a grupa D zagra 2 marca. Sam finał rozegrany zostanie 25 marca, wówczas zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe.
— Na sto procent możemy potwierdzić, że nagrodą główną jest ufundowana przez firmę Rolimpex konsola Xbox z grą FIFA 18. Za drugie, trzecie oraz czwarte miejsce są karty podarunkowe w kwocie 300 zł, 200 zł oraz 100 zł ufundowane przez Neonet — przekazują za naszym pośrednictwem organizatorzy.
— Do tego mamy jeszcze dodatkowe nagrody, takie jak kamera sportowa ufundowana przez Chołaszczyński Studio, vouchery do Pizzerii NIL oraz upominki dla każdego uczestnika, które zostaną wręczone podczas turnieju finałowego — dodają.

W grupie B zagrali:
Dominik Stępień
Julian Dajos
Nikodem Ebert
Karol Stanowicki

PLAN GIER:
Stępień — Dajos 5:0 (1 mecz), 3:0 (2 mecz)
Ebert — Stanowicki 2:2, 0:3,
Stępień — Ebert 2:3, 1:1,
Dajos — Stanowicki 0:3, 0:2
Stępień — Stanowicki 1:2, 0:3,
Dajos — Ebert 0:2, 2:1,

TABELA GRUPY B

1.Stanowicki1615:6

2.Ebert119:10

3.Stępień712:9

4.Dajos32:16


zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages