Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Kontrakt z Pol-Makiem podpisany. Drużyna piłki ręcznej z Iławy ma nowego sponsora

2018-02-15 17:33:07 (ost. akt: 2018-02-15 13:24:34)
Grzegorz Baliński (z lewej, grający trener Jezioraka) i Przemysław Makowiak (prezes Pol-Maku) chwilę po podpisaniu umowy

Grzegorz Baliński (z lewej, grający trener Jezioraka) i Przemysław Makowiak (prezes Pol-Maku) chwilę po podpisaniu umowy

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Szczypiorniści Jezioraka pokazują, jak należy działać nie oglądając się na innych i nie czekając na mannę spadającą z nieba. Sami załatwiają wszystkie szczegóły związane z występami w II lidze, sami też pozyskują sponsorów.

Na liście sponsorów iławskiej drużyny widnieje już dużo firm, a w środę dołączyła kolejna. I to największa. W siedzibie firmy Pol-Mak przy ul. Papierniczej prezes przedsiębiorstwa Przemysław Makowiak oraz grający trener Jezioraka Grzegorz Baliński podpisali stosowną umowę.
Przy okazji okazało się, że prezes Makowiak w czasie nauki w technikum w Poznaniu grał w piłkę ręczną.
— To była najważniejsza dyscyplina sportowa w naszej szkole — podkreślał podczas spotkania.

Umowa obowiązuje od 14. lutego 2018 przez cały rok (do połowy lutego 2019). Istnieje możliwość jej przedłużenia, jednak obie strony oficjalnie nie podały, jakie warunki muszą być spełnione, aby współpraca trwała dłużej niż przez 12 miesięcy.

Logo Pol-Maku już został naniesione na koszulki meczowe II-ligowca z Iławy, który swój najbliższy mecz rozegra w sobotę 17 lutego w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Niepodległości 11b. Rywalem będzie AZS UKW Bydgoszcz. Zapraszamy, początek o 17.00.

Podczas spotkania w Pol-Maku była też okazja do rozmowy na kontrowersyjne tematy związane z działalnością firmy. Nie mogliśmy odpuścić sobie wyjątkowej okazji do podjęcia wątku skarg mieszkańców osiedla Piastowskiego na hałasy docierające do bloków mieszkalnych od strony zakładu a także słynnej już pary wydobywającej się z kominów. Prezes ma swoje argumenty, mieszkańcy swoje. To jednak już temat na oddzielny artykuł.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl


Podpisanie umowy pomiędzy Pol-Makiem i Jeziorakiem Iława, fot. Mateusz Partyga
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages