Niedziela, 26 stycznia 2020. Imieniny Lutosława, Normy, Pauliny

Liga na Chełmińskiej FIFA 18 — jest o co grać, nagrody dla najlepszych są bardzo atrakcyjne

2018-02-15 12:05:01 (ost. akt: 2018-02-15 12:11:22)

Autor zdjęcia: archiwum organizatorów

W piątek 16 lutego w ośrodku przy ul. Chełmińskiej w Iławie (os. Gajerek) zostanie rozegrany drugi turniej rozgrywek w elektroniczną wersję piłki nożnej, grę FIFA 18. Tym razem o awans walczą zawodnicy z grupy B.

Przypomnijmy: pomysłodawcami i organizatorami Ligi na Chełmińskiej są Marek Ćwikliński i Arkadiusz Brzuska z Ośrodka Psychoedukacji, Profilaktyki Uzależnień i Pomocy Rodzinie w Iławie mieszczącego się właśnie przy ul. Chełmińskiej. Gazeta Iławska od początku jest patronem medialnym tych rozgrywek.

Do Ligi przystąpiło/przystąpi 16. osób, jednak chętnych było więcej. To grono podzielono na cztery grupy (po 4 zawodników w każdej), a awans do dalszej fazy uzyskuje dwóch najlepszych graczy. O klasyfikacji końcowej każdej grupy decydują wyniki uzyskane podczas turnieju.

Za nami już walka w grupie A. Turniej został rozegrany w piątek 26 stycznia, a o awans do kolejnej fazy turnieju walczyli: Marcin Kuczyński, Marcin Dreszler, Wiktor Raczkowski i Patryk Peglau. Promocję do kolejnego etapu zdobyli Peglau i Kuczyński.
Następne zmagania (grupa B) odbędą się teraz, w piątek 16 lutego (początek o 17.00). Grupa C grać będzie 23 lutego, a grupa D — 2 marca. Sam finał rozegrany zostanie 25 marca, wówczas zwycięzcy oraz pozostali uczestnicy otrzymają nagrody rzeczowe.

— Na sto procent możemy potwierdzić, że nagrodą główną jest ufundowana przez firmę Rolimpex konsola Xbox z grą FIFA 18. Za drugie, trzecie oraz czwarte miejsce są karty podarunkowe w kwocie 300 zł, 200 zł oraz 100 zł ufundowane przez Neonet — przekazują za naszym pośrednictwem organizatorzy.
— Do tego mamy jeszcze dodatkowe nagrody, takie jak kamera sportowa ufundowana przez Chołaszczyński Studio, vouchery do Pizzerii NIL oraz upominki dla każdego uczestnika, które zostaną wręczone podczas turnieju finałowego — dodają.

W grupie B zagrają
Dominik Stępień
Julian Dajos
Nikodem Ebert
Karol Stanowicki

PLAN GIER:
Stępień — Dajos
Ebert — Stanowicki
Stępień — Ebert
Dajos — Stanowicki
Stępień — Stanowicki
Dajos — Ebert

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages