Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Bezpłatna Akademia Karate — sensei Gąska prowadzi ją już od 17 lat!

2018-02-06 14:23:07 (ost. akt: 2018-02-06 14:30:33)
Uczestnicy Bezpłatnej Zimowej Akademii karate organizowanej przez IKKK

Uczestnicy Bezpłatnej Zimowej Akademii karate organizowanej przez IKKK

Autor zdjęcia: archiwum IKKK

Jak co roku, już po raz siedemnasty Iławski Klub Kyokushin Karate zorganizował w czasie ferii zimowych Bezpłatną Akademię Karate dla wszystkich chętnych.

Blisko 40 uczestników zajęć w "Budowlance", czyli w Dojo iławskich karateków (z japońskiego sala treningowa) poznawało tajniki, zasady oraz techniki nieżyjącego mistrza sosai Masutatsu Oyamy 10 dan.

— Było mnóstwo zabawy, pracy w zespole oraz nauki przegrywania oraz wygrywania. Są to brakujące umiejętności w ciągłej gonitwie życia jakie serwuje nam nasza rzeczywistość — mówi Tomasz Gąska, trener w IKKK.
— Szacunek do przeciwnika czy rywala sportowego oraz pokora to kolejne cechy, które są podstawą życia każdego karateki. To wszystko poznaje na swojej drodze każdy młody człowiek który przekracza próg Dojo w Iławie i czego uczę od wielu już lat — dodaje sensei Gąska.

Na zakończenie Akademii każdy uczestnik zajęć otrzymał okolicznościowy dyplom i kubek, który będzie mu przypominał — jeśli nie zostanie karateką — że kiedyś próbował nim zostać, lecz poszedł inną drogą....

— Patronat nad Akademią jak zawsze sprawowała "Gazeta Iławska" za co serdecznie dziękuję. Chciałbym wszystkim uczestnikom pogratulować tego, że w wolnym czasie jakim są ferie przyszli poćwiczyć. Zarządowi klubu i rodzicom dziękuję natomiast za pomoc przy realizacji Akademii i do zobaczenia za rok! — mówi założyciel IKKK.

Uwaga, nabór!
Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem treningów w Iławskim Klubie Kyokushin Karate zapraszamy już od 5 lutego. Zajęcia odbywają się przy ulicy Kopernika 8 a w Iławie (mała sala iławskiej Budowlanki) w każdy poniedziałek i środę od godziny 16.00 do 18.30.
— Zawsze jesteśmy i czekamy na wszystkich chętnych, treningi są dla dzieci od lat 4 , młodzieży i dorosłych. Telefon do mnie: 602 703 383 — zachęca Gąska, a my się do zaproszenia dołączamy.

red. zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages