Poniedziałek, 18 marca 2019. Imieniny Edwarda, Narcyza, Zbysława

Akcja wsparcia debiutanckiej płyty Domi Kasprowicz "Easy" rusza już dziś

2018-02-06 09:32:22 (ost. akt: 2018-02-06 09:51:25)
Dominika Kasprowicz liczy bardzo na wsparcie ludzi, którzy rozumieją jej marzenie o wydaniu płyty

Dominika Kasprowicz liczy bardzo na wsparcie ludzi, którzy rozumieją jej marzenie o wydaniu płyty

Autor zdjęcia: Marcin Kruk

Zbiórka na wydanie debiutanckiej płyty Domi Kasprowicz pod roboczym tytułem "Easy" lada moment ruszy na portalu PolakPotrafi.pl. Cel: 18 000 zł. Czas trwania: 45 dni. START: wtorek 6 lutego, godz. 10:00. Bardzo dziękujemy za ewentualne wsparcie.

Przypominamy o akcji zbiórki pieniędzy na debiutancką płytę Dominiki Kasprowicz pt. „Easy”.
Dominika Kasprowicz jest autorką piosenek i wokalistką. Pochodzi z Ciechanowa, od 14 lat mieszka w Iławie. Dziś o godz. 10:00 tj. we wtorek 6 lutego, rozpoczyna się na serwisie crowdfundingowym PolakPotrafi.pl zbiórka na jej debiutancką płytę.
— Projekt można wesprzeć logując się na stronie i wpłacając wybraną kwotę na konto twórcy projektu, który opracowuje i udostępnia na stronie projektu jego opis, harmonogram i sposoby realizacji oraz proponuje różne bonusy i nagrody za wsparcie projektu określoną kwotą - mówi Dominika. — Jeśli w wyznaczonym terminie uda mi się zebrać założoną kwotę, to dostanę ją na realizację projektu. Jeśli się nie uda, to darczyńcy otrzymują zwrot wpłaconych kwot. Oczywiście, bardzo mi zależy na tym, żeby zbiórka się powiodła, a nawet zakończyła wynikiem lepszym niż 100% założonej kwoty. A jest to w moim przypadku kwota 18 tysięcy złotych. Według danych przekazanych mi przez ekipę PolakPotrafi.pl, największe szanse na realizację mają te projekty, które w ciągu 2-3 pierwszych dni trwania zbiórki osiągają wynik ok. 20% założonej sumy. Najważniejsze jest, żeby zacząć „z hukiem” i na sam początek zbiórki zaktywizować najbliższych – rodzinę i przyjaciół, środowisko lokalne. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wypromować projekt i doprowadzić do szczęśliwego finału zbiórki, dzięki czemu płyta z moją muzyką trafi „pod strzechy”. I że dzięki temu wszystkie osoby, które wesprą projekt i wydanie płyty poczują, że jest ona w pewnym sensie po trochu także ich płytą i sukcesem. Liczę na wsparcie rodziny, przyjaciół i mieszkańców Iławy, miasta w którym mieszkam, mojego rodzinnego miasta Ciechanowa oraz polskich miłośników muzyki country, folku i americany. Jest to środowisko, w którym funkcjonuję od kilku lat jako artysta, biorąc udział w koncertach w ramach Pikniku Country w Mrągowie i w konkursie na Polską Piosenkę Country.

Domi Kasprowicz

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Tak jest- Głowa do góry! #2435247 | 83.6.*.* 7 lut 2018 09:28

  Tam jest niebo i Bóg sprawiedliwy, który za dobro wynagradza.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Damy radę #2435167 | 37.47.*.* 7 lut 2018 07:51

  Głowa do góry!

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages