Niedziela, 20 maja 2018. Imieniny Bazylego, Bernardyna, Krystyny

Mamy kolejnych kandydatów w naszym sportowym plebiscycie [AKTUALIZACJA, WYNIKI]

2018-01-22 17:00:00 (ost. akt: 2018-02-08 12:30:37)
Karol Górski (MOS Iława), jeden z najlepszych sterników Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej 2017

Karol Górski (MOS Iława), jeden z najlepszych sterników Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej 2017

Autor zdjęcia: archiwum żeglarza

Dosłownie od pierwszych godzin trwania plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca roku 2017 wg. czytelników Gazety Iławskiej i portalu gazetailawska.pl wysyłacie sms-y na swoich kandydatów.

To kolejna edycja naszej sportowej zabawy. Słowo zabawa jest tu bardzo ważne — nie jest to plebiscyt na najlepszego sportowca, bo też przecież niezwykle ciężko jest porównać wyniki i talent np. żeglarki z zawodnikiem trenującym mieszane sztuki walki. Dlatego też przyjęliśmy formułę, że reprezentanci naszego lokalnego środowiska sportowego rywalizują o tytuł Najpopularniejszego.

Głosowanie, za pomocą sms-ów, rozpoczęliśmy w piątek 19 stycznia o godzinie 15.00. Już pierwsze godziny przyniosły głosy, przez weekend kibice, sympatycy, a domyślamy się, że przede wszystkim rodziny sportowców także słały wiadomości z numerem swojego ulubionego kandydata.

Początkowo na liście było 149 nazwisk osób reprezentujących najróżniejsze kluby i dyscypliny. Zdawaliśmy sobie sprawę, że kogoś — przez niedopatrzenie — pewnie pominęliśmy, dlatego też stworzyliśmy furtkę dzięki której można dołączać kolejne kandydatury. Już w chwilę po rozpoczęciu głosowania zdaliśmy sobie sprawę, że na liście brakuje np. żeglarza Karola Górskiego. Środowisko iławskich biegaczy przypomniało nam, że w gronie kandydatów też nie ma ich reprezentantów. Dlatego dodajemy kolejne nazwiska.

Jedna uwaga — z przyczyn technicznych nie sposób "wrzucić" teraz nazwiska nowych kandydatów w środek listy ułożonej w kolejności alfabetycznej. Dlatego też będziemy je umieszczać na końcu listy.

Dziś do grona kandydatów w plebiscycie na Najpopularniejszego Sportowca roku 2017 wg. czytelników Gazety Iławskiej i portalu gazetailawska.pl dołączamy zatem wcześniej wspomnianego żeglarza Górskiego oraz biegaczy z Iławy, nie będących zrzeszonych w klubach czy stowarzyszeniach, tylko należących do grup nieformalnych (jak np. Iława Biega).
Oczywiście wciąż można wysyłać swoje kandydatury — mowa o sportowcach, których jeszcze nie ma na liście — na adres ilawa@gazetaolsztynska.pl.

Współorganizatorem Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca „Gazety Iławskiej” jest Starosta Powiatu Iławskiego Marek Polański, który jest jednocześnie Patronem przedsięwzięcia.

Partnerami Plebiscytu są natomiast:

••• Burmistrz Iławy Adam Żyliński (Urząd Miasta Iława)

••• Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński (Urząd Gminy Iława)

••• Burmistrz Miasta i Gminy Susz Krzysztof Pietrzykowski (Urząd Miejski w Suszu)

••• Burmistrz Miasta i Gminy Kisielice Rafał Ryszczuk (Urząd Miejski w Kisielicach)



Teraz kilka spraw technicznych. Głosowanie rozpoczynamy w piątek 19 stycznia, a zakończymy 28 lutego. Głosy na swoich kandydatów można oddawać za pomocą wysyłanych sms-ów. Koszt sms-a to 1 złoty + VAT (1,23 zł). Jeden sms to jeden głos. Sportowiec, który uzyska ich najwięcej, wygra plebiscyt i zostanie Najpopularniejszym w 2017 roku w głosowaniu czytelników "Gazety Iławskiej" i portalu gazetailawska.pl. Link do regulaminu plebiscytu zamieszczamy poniżej.

REGULAMIN PLEBISCYTU

Jak głosować?
Aby zagłosować na danego sportowca, należy wysłać sms na numer 7148 o treści: gi.sp.X, gdzie X to numer porządkowy danego kandydata.
Na przykład aby zagłosować na żeglarza Piotra Malinowskiego (pozycja 78) należy wysłać sms o treści: gi.sp.78 na numer 7148.

AKTUALIZACJA!!! (wtorek 23 stycznia)
Do grona kandydatów w naszym sportowym plebiscycie dołączają kolejni sportowcy. Po kilku dniach trwania głosowania lista powiększyła się o kolejne nazwiska — we wtorek 23 stycznia łącznie było ich już 162! Lista kandydatów oraz tabela z wynikami jest już zaktualizowana.


LISTA KANDYDATÓW
1. Mariusz Augustyniak, biegi ultra (Xrunners Team Susz)
2. Agata Barwińska, żeglarstwo (MOS Iława)
3. Kinga Barica, lekkoatletyka (CSiR Susz)
4. Jakub Bogusiewicz, triathlon (Orka Iława)
5. Kornel Borecki, kickboxing (Piechotka Team Susz)
6. Ireneusz Borkowski, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
7. Michał Burny, piłka nożna (Olimpia Kisielice)
8. Kuba Butrykiewicz, pływanie (Orka Iława)
9. Maja Bużycka, triathlon (Orka Iława)
10. Janusz Ciarczyński, pływanie (Orka Iława)
11. Sandra Cyglicka, piłka nożna (GKS Wikielec)
12. Paweł Czajka, koszykówka (Orka Basketball Iława)
13. Patryk Duński, MMA (Arrachion Iława)
14. Cezary Dybich, motosport (Automobilklub Morski)
15. Pola Dzik, pływanie (Orka Iława)
16. Szymon Dzik, triathlon (Orka Iława)
17. Radosław Galas, piłka nożna (Jeziorak Iława)
18. Piotr Gąsior, biegi (Rozbiegany Susz)
19. Rafał Gąsior, biegi (Rozbiegany Susz)
20. Wiktoria Gołębiowska, żeglarstwo (MOS Iława)
21. Jakub Gołębiowski, żeglarstwo (MOS Iława)
22. Dawid Goryński, triathlon (UKS TRS Susz)
23. Michał Gostół, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
24. Anna Góralska, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
25. Gabriela Grzywacz, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
26. Maciej Jacuński, pływanie (Orka Iława)
27. Mateusz Jajkowski, piłka nożna (GKS Wikielec)
28. Szymon Jajkowski, piłka nożna (GKS Wikielec)
29. Patryk Jakubczyk, pływanie (Orka Iława)
30. Bożena Jarlińska, triathlon (OrkaMasters Iława)
31. Jakub Jarząb, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
32. Kamil Jarzębowski, triathlon (UKS TRS Susz)
33. Magdalena Jażdżewska, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
34. Maciej Jedowski, triathlon (UKS TRS Susz)
35. Maciej Jeżyński, motosport (Serwis Tir Jeżyński)
36. Michał Jonowski, pływanie (Orka Iława)
37. Damian Józefowicz, wioślarstwo (Wir Iława)
38. Paulina Józefowicz, wioślarstwo (Wir Iława)
39. Wiktor Józefowicz, wioślarstwo (Wir Iława)
40. Hubert Jurkiewicz, kickboxing (Piechotka Team Susz)
41. Amelia Kaca, lekkoatletyka (CSiR Susz)
42. Anna Kaca, lekkoatletyka (CSiR Susz)
43. Julia Kaca, lekkoatletyka (CSiR Susz)
44. Piotr Kacperek, piłka nożna (GKS Wikielec)
45. Jakub Kacprzak, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
46. Michał Kacziński, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
47. Wiktoria Kamińska, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
48. Zofia Kamińska, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
49. Maksymilian Karczewski, triathlon (UKS TRS Susz)
50. Marcin Karczewski, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
51. Miłosz Kasprowicz, wioślarstwo (Wir Iława)
52. Maria Kieloch, kręgle klasyczne i kajakarstwo (Morena Iława)
53. Anna Kołatka, triathlon (Orka Iława)
54. Maksymilian Kopiczko, triathlon (Orka Iława)
55. Maciej Korpalski, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
56. Aleksander Kowalczyk, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
57. Wojciech Kowalczyk, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
58. Agata Kowalska, siatkówka (Zryw-Volley Iława)
59. Damian Kowalski, MMA (Arrachion Iława)
60. Dawid Kowalski, piłka nożna (Jeziorak Iława)
61. Mateusz Krajewski, pływanie (Orka Iława)
62. Tomasz Kresimon, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
63. Krzysztof Kressin, piłka nożna (Jeziorak Iława)
64. Liliana Kukiełka, pływanie (Orka Iława)
65. Dariusz Laskowski, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
66. Oliwier Laskowski, kickboxing (Piechotka Team Susz)
67. Mateusz Leński, kickboxing (Piechotka Team Susz)
68. Bożena Lulińska, biegi (Rozbiegany Susz)
69. Łukasz Luliński, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
70. Dominik Łukaszewski, piłka nożna (Olimpia Kisielice)
71. Michał Łyziński, triathlon (Orka Iława)
72. Tomasz Mackiewicz, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
73. Krystian Maćkowski, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
74. Daniel Madej, piłka nożna (Jeziorak Iława)
75. Marek Majewski, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
76. Tomasz Makowski, MMA (Arrachion Iława)
77. Maciej Malinowski, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
78. Piotr Malinowski, żeglarstwo (MOS Iława)
79. Patryk Maliszewski, koszykówka (Orka Basketball Iława)
80. Barbara Mazińska, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
81. Radosław Mazurowski, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
82. Wiktoria Mączkowska, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
83. Alicja Michalewska, żeglarstwo (MOS Iława)
84. Agata Mijas, pływanie (Orka Iława)
85. Marta Milewska, lekkoatletyka (CSiR Susz)
86. Piotr Misiak, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
87. Mikołaj Musiński, pływanie (Orka Iława)
88. Daniel Niedźwiecki, kick boxing/taekwondo (Jeziorak Iława)
89. Natalia Nikiel, triathlon (UKS TRS Susz)
90. Kacper Obrębski, kick boxing/taekwondo (Jeziorak Iława)
91. Maciej Paliński, triathlon (UKS TRS Susz)
92. Julia Panuś, wioślarstwo (Wir Iława)
93. Magdalena Pieńczewska, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
94. Bartosz Pietrewicz, wioślarstwo (Wir Iława)
95. Marcin Prorok, piłka ręczna (Jeziorak Iława)
96. Aleksander Przybyszewski, wioślarstwo (Wir Iława)
97. Paweł Pyza, wioślarstwo (Wir Iława)
98. Łukasz Rękawiecki, koszykówka na wózkach (AKS OSW Olsztyn)
99. Jarosław Romanowski, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
100. Dawid Rożankiewicz, wioślarstwo (Wir Iława)
101. Maciej Rudol, siatkówka plażowa (Zryw-Volley Iława)
102. Katarzyna Rumińska, triathlon (Orka Iława)
103. Jakub Rutkiewicz, pływanie (Orka Iława)
104. Filip Rybiński, pływanie (Orka Iława)
105. Małgorzata Ryll, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
106. Kacper Sagan, wioślarstwo (Wir Iława)
107. Amelia Sarnowska, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
108. Mateusz Sawicki, koszykówka (Orka Basketball Iława)
109. Przemysław Sendecki, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
110. Krzysztof Siebert, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
111. Leszek Sieciński, triathlon (UKS TRS Susz)
112. Marcel Siemianowski, triathlon (UKS TRS Susz)
113. Kamila Sitnik, siatkówka (Zryw-Volley Iława)
114. Maddox Sobociński, piłka nożna (GKS Wikielec)
115. Remigiusz Sobociński, piłka nożna (GKS Wikielec)
116. Julia Sosnowska, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
117. Michał Stańczyk, kickboxing (Piechotka Team Susz)
118. Wiktoria Stępień, siatkówka (Zryw-Volley Iława)
119. Barbara Stępniak, biegi (Rozbiegany Susz)
120. Łukasz Suchocki, piłka nożna (Jeziorak Iława)
121. Jakub Suliński, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
122. Jakub Suski, koszykówka (Orka Basketball Iława)
123. Patrycja Szagała, siatkówka (Volley Vasyl CSiR Susz)
124. Aleksandra Szczepańska, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
125. Regina Szczypiorska, kręgle klasyczne i bowling (Morena Iława)
126. Anita Szewczyk, siatkówka (Tęcza Kamieniec)
127. Alan Szmyciński, koszykówka (Orka Basketball Iława)
128. Marek Szmyciński, koszykówka (Orka Basketball Iława)
129. Oliwier Szmyciński, koszykówka (Orka Basketball Iława)
130. Dawid Śpiewak, kickboxing (Piechotka Team Susz)
131. Igor Tasarz, kick boxing/taekwondo (Jeziorak Iława)
132. Amelia Tomczyk, tenis stołowy (SKS Amator Susz)
133. Natalia Urbańska, pływanie (Orka Iława)
134. Krzysztof Wacławski, triathlon (OrkaMasters Iława)
135. Maciej Wilczak, piłka nożna (Orzeł Ulnowo)
136. Sandra Wiśniewska, aquathlon/pływanie (OrkaMasters Iława)
137. Dawid Wiśniewski, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
138. Kamil Wiśniewski, koszykówka (Orka Basketball Iława)
139. Mateusz Wiśniewski, piłka nożna (Amex Bączek Unia Susz)
140. Wiktoria Witkowska, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
141. Emilia Włodarska, tenis stołowy (ITS Jeziorak Iława)
142. Daniel Zalewski, biegi (Rozbiegany Susz)
143. Jakub Zalewski, karate kyokushin (Iławski Klub Kyokushin Karate)
144. Sławomir Zaremba, kolarstwo górskie (MTB Susz Epidemia Cyklozy)
145. Bartosz Zbysiński, koszykówka (Orka Basketball Iława)
146. Amelia Zdzichowska, siatkówka (Tęcza Kamieniec)
147. Wojciech Zieliński, piłka nożna (GKS Wikielec)
148. Maria Żelazna, pływanie (Orka Iława)
149. Klaudia Maria Żelazowska, strzelectwo pneumatyczne i laserowe, kajakarstwo (Morena Iława)
150. Karol Górski, żeglarstwo (MOS Iława)
151. Tomasz Płodzicki, biegi (Iława)
152. Rafał Szczecina, biegi (Iława)
153. Przemysław Belka, biegi (Iława)
154. Sławomir Adamusiak, biegi (Iława)
155. Maciej Myszkiewicz, biegi (Iława)
156. Beata Sierdzińska, biegi (Iława)
157. Tadeusz Sierdziński, biegi (Iława)
158. Radosław Etmański, biegi (Iława)
159. Maciej Kapuściński, biegi (Iława)
160. Aleksandra Wantowska, biegi (Iława)
161. Piotr Jankowski, biegi przeszkodowe (Iława)
162. Łukasz Brzeziński, siatkówka (CSiR Pałac Kamieniec)
163. Paweł Kolcz, piłka nożna/boks (GKS Wikielec/Arrachion Iława)
164. Sylwester Kuciński, piłka nożna (LZS Frednowy)


WYNIKI PLEBISCYTU
Są aktualizowane na bieżąco



zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages