Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Chował się przed policją... pod kołdrą. Funkcjonariusze i tak go znaleźli

2018-01-19 14:02:03 (ost. akt: 2018-01-19 14:21:23)
Zdjęcie ilustracyjne — zakład karny w Iławie

Zdjęcie ilustracyjne — zakład karny w Iławie

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali poszukiwanych mężczyzn, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Obaj zostali zatrzymani w domu. Jeden z nich schował się pod kołdrą, aby zmylić funkcjonariuszy. Mężczyźni trafili już do zakładu karnego.

Policjanci z powiatu iławskiego zatrzymali poszukiwanych, którzy nie chcieli stawić się do odbycia kary. Mężczyźni byli poszukiwani przez sąd.

Pierwszego z nich policjanci zatrzymali w domu. Aby zrealizować nakaz policjanci wielokrotnie rozpytywali rodzinę oraz znajomych poszukiwanego. Sprawdzali różne adresy, pod którymi mógł przebywać 33–latek. Kiedy po raz kolejny pojechali sprawdzić miejsce jego zamieszkania, zastali poszukiwanego mężczyznę w domu. Ten zdziwiony widokiem policjantów w drzwiach powiedział, że nie wiedział, iż jest poszukiwany. Mężczyzna szukany był za kradzieże. Mieszkaniec gminy Iława został zatrzymany i odkonwojowany do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 15 dni.

Kolejnego poszukiwanego policjanci zatrzymali, kiedy ten również przebywał w domu. Iławscy funkcjonariusze pojechali pod ustalony adres, żeby sprawdzić czy nie mieszka tam poszukiwany 50–latek. Gdy zapukali do drzwi otworzył im członek rodziny poszukiwanego mężczyzny, który stwierdził, że mieszkańca gminy Iława nie ma w domu. Policjanci nie dali się zwieść, sprawdzili mieszkanie i odnaleźli poszukiwanego mężczyznę. 50-latek przed funkcjonariuszami schował się pod kołdrą. Mężczyzna trafił do aresztu, gdzie spędzi najbliższe 118 dni za uchylanie się od płacenia alimentów.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Polsyf to kraj przeklęty #2421504 | 83.9.*.* 19 sty 2018 14:54

  Policyjny nikczemny i wrogi swym obywatelom kraj.Ilość osadzonych większa niż za komuny.Tysiące skazanych za np:bezbiletowy przejazd,kradzież batonika cirka 0,99zł,alimenciarze,multum ludzi chorych umysłowo.Natomiast tzw.elity nie do ruszenia .Bo kto ruszy gronkowca koguta czy hujowczyca.Polsyf zawsze pozostanie Polsyfem.A zwykły obywatel będzie nadal gnębiony i prześladowany ,w jawnej współpracy z tzw.niezawisłymi sądami.Tu nie ma miejsca na etykę rozsądek czy empatię.

  Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (2)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages