środa, 21 listopada 2018. Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Uderzył pięścią w twarz mężczyznę. Trafił do aresztu, a pokrzywdzony do szpitala

2018-01-18 15:00:33 (ost. akt: 2018-01-18 13:58:29)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Policjanci z Iławy wspólnie z Prokuraturą Rejonową w Iławie aktem oskarżenia zakończyli dochodzenie przeciwko mężczyźnie, którzy uderzył pięścią w twarz innego mężczyznę. Do incydentu doszło w lokalu.

Do ataku miało dojść bez konkretnego powodu. Agresor znieważył także interweniujących funkcjonariuszy.
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Iławie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Iławie prowadzili dochodzenie przeciwko mieszkańcowi miasta. Policjanci, którzy w jednym z lokalnych lokali rozrywkowych podjęli interwencje ustalili, że doszło do nieporozumienia między dwoma mężczyznami. Okazało się, że sprawca publicznie bez powodu uderzył pokrzywdzonego z pięści w twarz. Na miejsce przybyła karetka pogotowia, która rannego mężczyznę zabrała do szpitala. 36 – letnie sprawca był agresywny, znieważył funkcjonariuszy oraz groził im. Został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Funkcjonariuszy przyjęli zawiadomienie o przestępstwie oraz przesłuchali świadków. 36 – latek po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty.
Kodeks karny za samo spowodowanie uszczerbku na zdrowiu o charakterze chuligańskim  przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages