Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Areszt dla 32-latka za znęcanie się nad bliskimi

2018-01-15 10:55:52 (ost. akt: 2018-01-15 10:57:40)

Autor zdjęcia: Archiwum KPP w Braniewie

Iławski sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu sprawcy przemocy domowej. 32 - latek podejrzany jest o znęcanie się nad swoimi najbliższymi.

Iławscy policjanci prowadzili postępowanie dotyczące znęcania się nad najbliższymi  przez 32 - latka. Policjanci ustalili, że mężczyzna znęca się nad członkami swojej rodziny od dłuższego czasu.

Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu wyzywał ich, uniemożliwiał spoczynek nocny oraz znęcał się fizycznie. W trakcie prowadzonego postępowania okazało się, że w czerwcu 2017 r. iławski sąd zadecydował już o karze ograniczenia wolności wobec  32 - latka za groźby karalne wobec najbliższych. Nakazał również mieszkańcowi Iławy powstrzymywać się od spożywania alkoholu. Mężczyzna jednak nie stosował się do wyroku sądu.  W związku z powyższym 32 - latek usłyszał zarzut znęcania się nad rodziną
Na podstawie zgromadzonych materiałów, sąd zastosował wobec sprawcy przemocy domowej tymczasowy areszt. 32 - latek najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.
Kodeks karny za fizyczne lub psychiczne znęcanie się nad osobą najbliższą lub nad inną osobą pozostającą w stałym lub przemijającym stosunku zależności przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages