Sobota, 15 grudnia 2018. Imieniny Celiny, Ireneusza, Niny

Nudy w ferie? Nie w Studio Nauczania MathRiders w Iławie!

2018-01-09 11:00:57 (ost. akt: 2018-01-11 15:16:50) Artykuł sponsorowany

Ferie zimowe to czas odpoczynku od nauki, z czego najbardziej cieszą się dzieci. Ale co zrobić, żeby nie dopadła nas nuda gdy nigdzie nie wyjeżdżamy i zostajemy w ferie w domu?


Mamy dla Państwa dzieci ciekawą propozycję. Zapraszamy do iławskiego Studia Nauczania MathRiders przy ulicy Sobieskiego 20B naprzeciwko galerii Nenufar.

MathRiders na co dzień zajmuje się praktyczną nauką matematyki, która obejmuje wszystkie poziomy nauczania, od przedszkolaków, przez dzieci w wieku 4-11 lat, aż do młodzieży.

Jednak w ferie proponujemy relaks od nauki i równie ciekawe zajęcia edukacyjne nie związane ściśle z matematyką.

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 6-12 lat na atrakcyjne zajęcia w pierwszym tygodniu ferii zimowych (22 – 26 stycznia). Zapowiada się bardzo ciekawie. Math Riders gwarantuje kreatywne zajęcia i miłe spędzenie czasu. Każdy dzień będzie zorganizowany pod innym hasłem : dzień żeglarski, lepienie z gliny i wiele innych propozycji.
Zapewniamy liczne atrakcje: m.in.: pokaz iluzjonisty, robot ozobot – nauka programowania dla dzieci, kreatywne zajęcia plastyczne i muzyczne, zumbę, origami, tworzenie tangramów, gry planszowe.


Chętnych zapraszamy do przygotowań do konkursu matematycznego Kangurek.

Pospiesz się, liczba miejsc jest ograniczona! Cena 199 zł obejmuje zajęcia z dziećmi w dniach 22-26 stycznia.

Więcej informacji pod numerem telefonu 506 813 361O MathRiders

Należymy do ogólnopolskiej grupy MathRiders. Matematyka dla najmłodszych oparta na programie Helen Doron to nie tylko pomoc w zrozumieniu matematyki, lecz także pewny sposób na budowanie pewności siebie, rozwój kreatywności i wyobraźni.

Nasz program opracowany został przez ekspertów w dziedzinie psychologii rozwojowej i pedagogiki wczesnoszkolnej. Zajęcia prowadzone są przez wyszkoloną kadrę, która zapewnia najmłodszym wiele aktywności wprowadzając elementy ruchowe, muzyczne czy plastyczne.

Nauka przez zabawę, zróżnicowane ćwiczenia, ciepła i swobodna atmosfera a także małe grupy to klucz do sukcesu, którym jest zaprzyjaźnienie dziecka z matematyką.

Zapraszamy do kontaktu:
Studio Nauczania MathRiders
ul. Sobieskiego 20B
tel. 506 813 361
ilawa@mathriders.com
www.mathriders.pl

facebook Matematyka MathRiders Iława
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages