Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Suska Liga Futsalu: kto zajmie premiowane czwarte miejsce?

2018-01-01 11:30:04 (ost. akt: 2018-01-01 11:46:14)

Autor zdjęcia: CSiR Susz

W sobotę 30 grudnia odbyła 11 i 12 kolejka Suskiej Ligi Futsalu. Powoli klaruje się sytuacja w obydwu grupach, na koniec 2017 roku nie było żadnych niespodzianek w spotkaniach rozgrywanych w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu.

Godnym uwagi jest fakt, że swoje pierwsze zwycięstwo w lidze zanotował Orzeł Ulnowo.
W niedzielę 7 stycznia odbędą się ostatnie mecze fazy zasadniczej i po niej poznamy zespoły, które wystąpią w fazie playoff w walce o mistrzostwo oraz o miejsca 9-16.

W grupie A i B najciekawsza będzie rywalizacja o 4 miejsca premiowane grą o mistrzostwo SLF. W grupie A do końca będą walczyć o to: Afidecor Kisielice oraz Moto Trans zaś w grupie B powalczą: Juniorzy GKS Wikielec, Dąberek oraz DRV.

Przypominamy, ostatnia kolejka fazy zasadniczej to 7 stycznia. Początek od godz. 10:35 kiedy to rozpoczniemy zaległym meczem grupy A, zaś od godz. 14:20 swoje zmagania rozpocznie grupa B. Zapraszamy wszystkich kibiców na sportowe rozpoczęcie 2018 roku do hali CSiR.

WYNIKI 11 i 12 KOLEJKI GRUPY B
Auto Handel Paszynin - Alicante 6-2
Barański Drzwi - Dąberek 2-3
Auto Handel Paszynin - Cały Czas Do Przodu 2-1
Juniorzy GKS Wikielec - Auto Handel Trans Cars 2-5
Alicante - DRV Iława 2-7
Dąberek - Auto Handel Trans Cars 0-3
Barański Drzwi - Cały Czas Do Przodu 0-4
Juniorzy GKS Wikielec - DRV Iława 3-1

TABELA GRUPY B PO 12 KOLEJCE

1.Paszynin3149-15

2.Trans Cars2842-18

3.Cały Czas2548-21

4.Juniorzy GKS1525-29

5.Dąberek1416-26

6.DRV1231-37

7.Barański917-51

8.Alicante625-58


WYNIKI 11 i 12 KOLEJKI GRUPA A
Emilianowo - Afidecor Kisielice 2-0
Jawty Wielkie - Redaki 5-5
Emilianowo - Orzeł Ulnowo 8-3
Afidecor Kisielice - United Chicken 1-2
Redaki - Moto Trans 1-4
Jawty Wielkie - Orzeł Ulnowo 1-3

Gajerek - Moto Trans 9-0 (mecz rozegrany został awansem 23 grudnia)
Gajerek - United Chicken (mecz został przełożony na 7 stycznia na godz. 10:35)

TABELA GRUPY A PO 12 KOLEJCE

1.Gajerek3051-11

2.United Chicken2724-28

3.Emilianowo2549-21

4.Moto Trans2127-28

5.Afidecor1935-19

6.Jawty Wielkie719-50

7.Redaki725-44

8.Orzeł314-54



TERMIN VII, 13/14 KOLEJKA, 7 STYCZNIA (NIEDZIELA)
GRUPA A
10:35, Gajerek – United Chicken PRZEŁOŻONY Z DNIA 30.12.2017 
11:00, Emilianowo – Jawty Wielkie
11:25, Gajerek – Afidecor Kisielice
11:50, Jawty Wielkie – Moto Trans
12:15, Emilianowo - Gajerek
12:40, Orzeł Ulnowo – United Chicken
13:05, Afidecor Kisielice - Redaki
13:30, Orzeł Ulnowo – Moto Trans
13:55, United Chicken - Redaki

GRUPA B
14:20, Auto Handel Paszynin – Barański Drzwi
14:45, Juniorzy GKS Wikielec - Alicante
15:10, Barański Drzwi – Auto Handel Trans Cars
15:35, Auto Handel Paszynin – Juniorzy GKS Wikielec
16:00, Cały Czas Do Przodu – DRV Iława
16:25, Alicante - Dąberek
16:50, Cały Czas Do Przodu – Auto Handel Trans Cars
17:15, DRV Iława - Dąberek

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages