Czwartek, 6 sierpnia 2020. Imieniny Jakuba, Sławy, Wincentego

Świąteczna Gala była okazją do spotkania siatkarskiej rodziny Zrywu-Volley

2017-12-28 10:51:40 (ost. akt: 2017-12-28 11:07:59)
Siłą Zrywu są wychowankowie, które corocznie spotykają się na corocznej gali siatkówki

Siłą Zrywu są wychowankowie, które corocznie spotykają się na corocznej gali siatkówki

Autor zdjęcia: archiwum Zrywu

Tradycyjnie w przeddzień wigilii świąt Bożego Narodzenia, tym razem w sobotę 23 grudnia, odbyło się siatkarskie, rodzinne spotkanie wychowanków, zawodniczek, zawodników, trenerów, rodziców i sympatyków MKS Zryw-Volley Iława.

Organizatorzy Świątecznej Gali Siatkówki — Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk — wśród gości honorowych zaprosili osobistości szczególnie zasłużone dla Zrywu: Patrycję Polak oraz Macieja Rudola. Wybitni wychowankowie naszego klubu z rąk trenera Mieczysława Pietroczuka odebrali honorowe wyróżnienia: Patrycja Polak – siatkarka 30-lecia Zrywu, za wybitny wkład w rozwój oraz popularyzację siatkówki oraz klubu na arenie międzynarodowej w barwach reprezentacji Polski, Maciej Rudol — za wybitny wkład w rozwój oraz popularyzację siatkówki i klubu na arenie międzynarodowej i zdobycie brązowego medalu w finale World Tour w Xiamen.

Tegoroczne obchody rozpoczęły się już w czwartek 21 grudnia od turnieju minisiatkówki najmłodszych adeptów szkółki piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
W sobotę tradycyjnie Gala rozpoczęła się od turnieju wymyślonego przed kilku laty przez wychowanków Zrywu – „Złoty Sęk”. Ten turniej cieszy się dużą popularnością wśród męskiej części wychowanków a nad organizacją jak zawsze czuwa Maciek Rudol.

Kolejnym punktem Gali jest jak zawsze sympatyczna chwila na wyróżnienia dla siatkarek, wychowanków oraz osób które przyczyniają się do rozwoju i popularyzacji siatkówki. W tym roku trenerzy wyróżnili — oprócz wcześniej wymienionych Polak i Rudola — Wiktorię Stępień, Wiktorię Borszewską za zajęcie piątego miejsca w finale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej młodziczek 2017 i Kamilę Sitnik za zajęcie dziewiątego miejsca w finale mistrzostw Polski w siatkówce plażowej juniorek 2017. Przyszła też chwila na tradycyjne zdjęcie wszystkich uczestników Świątecznej Gali.

Kolejnym punktem Gali są towarzyskie mecze w których kolejno spotykają się: aktualna kadra siatkarek klubu oraz wychowankowie, natomiast na koniec męska część wychowanków podzielona na „młodych” i „starych” rozgrywa swój towarzyski bój honorowy.

Trener Mieczysław Pietroczuk tak podsumował Galę:
— Bardzo cieszy nas, że jak co roku Gala Zrywu cieszy się dużą popularnością i na nasz apel-zaproszenie zgłaszają się i przebywają jakże bliskie nam osoby, które z nami kiedyś spędziły fajny czas na treningach i podczas zawodów. Bardzo wzruszam się gdy nasi wychowankowie podczas przywitania mówią do mnie – „witaj tato” i nie są to moje córki. Dla takich pięknych chwil warto dalej pracować i szlifować nowe talenty. Bardzo serdecznie pragnę podziękować wszystkim za to kolejne spotkanie i w tych dniach składamy serdeczne życzenia zdrowia i pomyślności w nadchodzącym nowym roku 2018.

XXIV ŚWIĄTECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2017

TURNIEJ „Złoty sęk”:
1. Rólkiewicz Robert/ Wilemski Szymon
2. Gondek Dariusz/ Rólkiewicz Roman
3. Dudulski Mateusz/ Błaszczyk Łukasz
4. Januszewski Michał/ Pieńczewski Kamil
5-6. Karpiński Jacek/ Rząca Krzysztof oraz Pilarek Marek/ Misztal Marcin
7. Karpiński Łukasz/ Burny Bartosz
8. Urbański Damian/ Rólkiewicz Radosław

Mecz Wychowankowie — Zryw-Volley Iława 3:0 /25:20,25:20,15:12/
Wychowankowie zagrały w składzie: Monika Gromadzka kapitan zespołu, Monika Pietroczuk, Laura Nowotnik, Sylwia Pilarek, Marta Pietroczuk, Monika Gorzka, Anna Grajewska, Aleksandra Bludau, Iwona Kulińska – libero.
Trener: Małgorzata Pietroczuk.
Juniorki zagrały w składzie: Kamila Sitnik - kapitan zespołu, Wiktoria Stępień, Zuzanna Iwankowska, Karolina Wajc, Zuzanna Świętochowska, Wiktoria Borszewska, Agata Kowalska - libero oraz Agata Rudol, Julia Januszewska, Karolina Olszewska, Paula Zięba, Dominika Zapadka, Hanna Wiatrowska.
Trener: Marzena Pietroczuk.

Mecz Wychowankowie „Starzy” — Wychowankowie „Młodzi” 2:0 (25:21,25:18)
Wychowankowie „Starzy” zagrali w składzie: Krzysztof Rząca, Łukasz Błaszczyk, Mateusz Dudulski, Marcin Misztal, Patryk Fafiński, Marek Pilarek, Michał Januszewski, Kamil Pieńczewski.
Trener: Damian Urbański.
Wychowankowie „Młodzi” zagrali w składzie: Szymon Wilemski, Dariusz Gondek, Radosław Rólkiewicz, Robert Rólkiewicz, Roman Rólkiewicz, Łukasz Karpiński, Bartosz Burny.
Trener: Maciej Rudol.

Uwaga, nabór!

Szkółka piłki siatkowej MKS Zryw-Volley Iława zaprasza na zajęcia dziewczęta i chłopców, uczniów szkoły podstawowej (klasy IV-VII) oraz gimnazjum (klas II-III).
Zapisy i zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 16:30 do 18:00 w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt z trenerami Zrywu: Małgorzata Pietroczuk 693 730 038, Mieczysław Pietroczuk 601 309 697.
Więcej informacji o klubie znajdziecie na stronie internetowej www.zryw-volley.com lub na www.facebook.com/zryw.volley.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages