Poniedziałek, 25 marca 2019. Imieniny Bolka, Cezaryny, Marioli

Firma Czajkowskich ma kolejne powody do radości

2017-12-18 08:00:00 (ost. akt: 2017-12-17 13:22:30) Artykuł sponsorowany
Mieczysław Czajkowski (z lewej strony) przyjął dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie z rąk Marka Wójciaka, Okręgowego Inspektora Pracy w Olsztynie

Mieczysław Czajkowski (z lewej strony) przyjął dyplom za zajęcie III miejsca w konkursie z rąk Marka Wójciaka, Okręgowego Inspektora Pracy w Olsztynie

Autor zdjęcia: Archiwum firmy

O ogromnym sukcesie może mówić Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysława Czajkowskiego ze Smolnik. Została bowiem laureatem konkursu "Pracodawca - organizator pracy bezpiecznej", zajmując 3 miejsce w województwie. Gratulujemy!

Konkurs zorganizował Okręgowy Inspektorat Państwowej Inspekcji Pracy w Olsztynie. Adresowany był do pracodawców z województwa warmińsko-mazurskiego, a były to duże przedsiębiorstwa z miast całego regionu, m.in. Elbląga, Olsztyna i Ełku. W tym gronie znalazła się firma ze Smolnik w Gminie Iława.
Założeniem konkursu było promowanie najlepszych praktyk w zakresie poprawy warunków bezpieczeństwa pracy, ma również inspirować pracodawców do podejmowania działań, by eliminować istniejące w ich zakładach zagrożenia.
Właściciel firmy rodzinnej Mieczysław Czajkowski nie ma wątpliwości, czyją zasługą jest nagroda...
— To wyróżnienie to zasługa wszystkich pracowników Firmy, którym bardzo dziękuję za ofiarność i zaangażowanie w pracy - mówi Mieczysław Czajkowski. — Jest mi tym bardziej miło, że za sprawy BHP w firmie odpowiedzialny jest Bartosz Czajkowski, mój najmłodszy syn, który niedawno uzyskał tytuł inżyniera.
Firma Szkoleniowo-Usługowa Mieczysława Czajkowskiego przeprowadza terminowo szkolenia w dziedzinie BHP i badania lekarskie pracowników. Ponadto szkoleniowcy mają odpowiednie uprawnienia i kwalifikacje, obiekty i pomieszczenia pracy są odpowiednio przystosowane do wykonywanej działalności. W firmie Czajkowskich zapewnia się także pomieszczenia higieniczno-sanitarne, które są prawidłowo wyposażone. Ośrodek prowadzi kontrole okresowe w zakresie spełniania wymagań bhp przez maszyny: spawarki, wózki widłowe, koparko-ładowarki są poddawane regularnym przeglądom.
W zakładzie w latach 2010-2017 nie odnotowano wypadków przy pracy. Te i inne ważne aspekty prowadzenia działalności zdecydowały o tym, że firmę wyróżniono. Nagroda jest szczególnie cenna, gdyż jak wiadomo, Państwowa Inspekcja Pracy nieczęsto nagradza firmy za ich działalność.
FIRMA SZKOLENIOWO-USŁUGOWA Mieczysław Czajkowski
Smolniki 13, 14-202 Iława
tel/fax 89 641 30 60
kontakt@kursyszkolenia.eu
www.kursyszkolenia.eu
www.kursykoparki.euPolub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages