Poniedziałek, 16 grudnia 2019. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Iławianka Aleksandra Grysz została Miss Warmii i Mazur 2017! [ZDJĘCIA]

2017-12-11 09:25:45 (ost. akt: 2017-12-11 09:54:56)
Aleksandra Grysz z Iławy, Miss Warmii i Mazur 2017

Aleksandra Grysz z Iławy, Miss Warmii i Mazur 2017

Autor zdjęcia: Adrian Biema / BIEMA.PL

W sobotę (9 grudnia) w Hotelu Kopernik w Olsztynie odbyła się dwudziesta siódma gala konkursu Miss Warmii i Mazur. Osiemnaście kandydatek walczyło o tytuł Miss naszego regionu oraz o główną nagrodę — bezpośredni wyjazd na konkurs międzynarodowy i reprezentowanie Polski oraz województwa. Zwyciężyła Aleksandra Grysz z Iławy!


Pretendentki do tytułu najpiękniejszej na Warmii i Mazurach zaprezentowały się m.in. w strojach wieczorowych, sukniach koktajlowych i kostiumach kąpielowych. Duże ożywienie wśród licznie przybyłej publiczności wzbudził pokaz olsztyńskiego salonu „Anett”, który niczym nie ustępował widowiskiem listopadowemu pokazowi Victoria's Secret w Szanghaju.

Galę poprowadził prezenter telewizyjny znany między innymi z „Dzień Dobry TVN” Mateusz Hładki. Wśród występujących na scenie znaleźli się tancerka samby Katarzyna „Kashira” Stocka i iluzjonista Adrian Pruski. Wśród licznie zgromadzonej publiczności mogliśmy spotkać laureatki z lat ubiegłych w tym Monikę Ciołkowską - Miss Warmii i Maur 2016, Monikę Kościuszkiewicz - Miss Warmii i Mazur 2007, Ewę Wasilewską - Miss Warmii i Mazur 2006 oraz jedyną jak dotąd z regionu, Miss Polski Nastolatek Magdalenę Krzywdę.

Nowa Miss Warmii i Mazur Aleksandra Grysz ma 21 lat, 175 cm wzrostu i pochodzi z Iławy. Studiuje na 3. roku zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Interesuje się sportem i zdrowym odżywianiem. Poza nauką prowadzi zajęcia fitness na trampolinach.

Wszystkie panie w wieku od 14 do 28 lat chcące zostać następczynią Aleksandry Grysz zapraszamy do udziału w castingach do przyszłorocznej edycji wyborów Miss Warmii i Mazur. Aby się zgłosić wystarczy wypełnić formularz na stronie www.missmazur.eu.

Wyniki wyborów Miss Warmii i Mazur 2017:
Miss Warmii i Mazur - Aleksandra Grysz
I Wicemiss Warmii i Mazur – Patrycja Sobocińska
II Wicemiss Warmii i Mazur – Adrianna Jaros
III Wicemiss Warmii i Mazur – Daria Patka

Tytuły komplementarne:
Miss Publiczności - Karolina Marczyńska
Miss Bikini - Vanessa Krucinska
Miss Foto - Ewelina Krzak
Miss Internautów - Dominika Bilska
Miss Azulena - Maria Płatek

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: biuro Miss Warmii i Mazur
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages