Poniedziałek, 16 lipca 2018. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

SLF: Gajerek i Trans Cars na prowadzeniu w swoich grupach [WYNIKI, TABELE]

2017-12-04 11:26:24 (ost. akt: 2017-12-04 10:54:45)

Autor zdjęcia: Janusz Więcek

W niedzielę tj. 3 grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II odbyła się 3 i 4 kolejka Suskiej Ligi Futsalu.

— Po pierwszych dwóch meczach większość zespołów poznała już swoje możliwości. Tym razem także nie zabrakło ciekawych spotkań — mówi Kamil Jędrzejewski, organizator rozgrywek.
Swoje mecze od godziny 11:00 rozpoczęła grupa B. Dotychczasowy lider Cały Czas Do Przodu przegrał 2:4 z Dąberkiem (zawodnicy z ulicy Dąbrowskiego w Iławie wygrali również drugie spotkanie), a następnie wygrali 3:2 z wicemistrzem SLF poprzedniego sezonu - Auto Handel Paszynin.

W grupie A lider, Gajerek zgodnie z zapowiedzią wygrał swoje dwa mecze. Podobnie United Chicken zgarnął komplet punktów po dwóch emocjonujących spotkaniach kolejno z Afidecor Kisielice oraz z mistrzem SLF sezonu 2016/2017 - Emilianowem 3:2.

Zapraszamy wszystkich już teraz na mecze 5 i 6 kolejki SLF, która odbędzie się w niedzielę 10 grudnia. Mecze o godz. 11:00 rozpoczną zawodnicy grupy A, a od godz. 14:20 grupy B.

3 i 4 KOLEJKA SLF

WYNIKI GRUPY A:
Afidecor Kisielice - Moto Trans 2-3
Orzeł Ulnowo - Ikader Redaki 2-7
Afidecor Kisielice - United Chicken 1-2
Gajerek - Moto Trans 3-2
Emilianowo - Orzeł Ulnowo 6-0
Jawty Wielkie - Redaki 2-0
Emilianowo - United Chicken 3-2
Gajerek - Jawty Wielkie 5-0

TABELA GRUPY A PO 4 KOLEJCE:

1.Gajerek1218-2

2.United Chicken128-3

3.Afidecor Kisielice612-4

4.Emilianowo617-10

5.Moto Trans611-8

6.Ikader Redaki38-14

7.Jawty Wielkie33-11

8.Orzeł Ulnowo02-25


WYNIKI GRUPY B
Alicante - Auto Handel Trans Cars 2-6
Cały Czas Do Przodu - Dąberek 2-4
Alicante - DRV Iława 2-4
Juniorzy GKS Wikielec - Auto Handel Trans Cars 2-3
Auto Handel Paszynin - Cały Czas Do Przodu 2-3
Barański Drzwi - Dąberek 0-4
Auto Handel Paszynin - DRV Iława 4-2
Juniorzy GKS Wikielec - Barański Drzwi 4-0

TABELA GRUPY B PO 4 KOLEJCE

1.Trans Cars1015-7

2.Cały Czas...913-12

3.Dąberek710-6

4.Paszynin710-7

5.DRV612-12

6.Juniorzy GKS49-11

7.Alicante311-15

8.Barański01-15


TERMIN III, 5/6 KOLEJKA, 10.12.2017 (NIEDZIELA) 
GRUPA A
11:00: Gajerek – United Chicken
11:25: Orzeł Ulnowo – Moto Trans
11:50: United Chicken - Redaki
12:15: Jawty Wielkie – Orzeł Ulnowo
12:40: Gajerek – Afidecor Kisielice
13:05: Emilianowo – Jawty Wielkie
13:30: Redaki – Moto Trans
13:55: Emilianowo – Afidecor Kisielice
 
GRUPA B
14:20: Juniorzy GKS Wikielec – DRV Iława
14:45: Cały Czas Do Przodu – Auto Handel Trans Cars
15:10: DRV Iława - Dąberek
15:35: Barański Drzwi – Cały Czas Do Przodu
16:00: Juniorzy GKS Wikielec - Alicante
16:25: Auto Handel Paszynin – Barański Drzwi
16:50: Dąberek – Auto Handel Trans Cars
17:15: Auto Handel Paszynin - Alicante

red
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages