Niedziela, 19 sierpnia 2018. Imieniny Emilii, Julinana, Konstancji

Kamil Grosicki przysłał do naszej redakcji koszulkę Hull City na licytację! [AKCJA DLA ŁUKASZA SÓŁKOWSKIEGO]

2017-12-04 09:20:00 (ost. akt: 2017-12-04 08:43:42)
Kamil Grosicki włączył się do akcji charytatywnej organizowanej dla Łukasza Sółkowskiego

Kamil Grosicki włączył się do akcji charytatywnej organizowanej dla Łukasza Sółkowskiego

Autor zdjęcia: archiwum zawodnika

A nie mówiliśmy, że Piotr Jakielski jest niezawodny? Nasz czytelnik mieszkający na stałe we Francji uruchomił swoje znajomości i na akcję charytatywną organizowaną dla Łukasza Sółkowskiego załatwił od Kamila Grosickiego koszulkę klubową (Hull City) z autografem reprezentanta Polski.


Koszulkę będzie można nabyć na licytacji, która odbędzie się 4 lutego 2018 podczas turnieju organizowanego przez UKS Mały Jeziorak dla Łukasz Sółkowskiego.

To oczywiście nie pierwszy raz, gdy Piotr Jakielski włącza się w charytatywne akcje przeprowadzane przez iławskie kluby sportowe (Mały Jeziorak i ITS Jeziorak).


Piotr Jakielski (z lewej) i Kamil Grosicki, jeszcze za czasów gry reprezentanta Polski w barwach Stade Rennais FC


Iławianin wcześniej także przysyłał pamiątki i gadżety sportowe (piłki, koszulki), a w ostatnim przypadku, gdy podczas akcji "Kibice dla kibica" zbierano pieniądze na wózek elektryczny dla Tomasza Michalskiego, wiernego fana iławskiego Jezioraka, w dostarczeniu koszulek Katarzyny Kiedrzynek (PSG) oraz Kamila Grosickiego (wówczas jeszcze grał w barwach Stade Rennais FC) pomogła Iza Koprowiak. Przypadek sprawił, że pochodząca z Kisielic (pow. iławski) dziennikarka Przeglądu Sportowego była akurat we Francji u popularnego "Grosika", gdzie przeprowadzała z nim wywiad.

•••
Koszulka Kamila Grosickiego po raz kolejny zasili więc akcję charytatywną przeprowadzaną w Iławie dla osób potrzebujących pomocy. Tym razem Mały Jeziorak będzie zbierał pieniążki na leczenie ratownika medycznego, od kilku lat pracującego w szpitalu powiatowym w Iławie, u którego stwierdzono glejaka. Do turnieju połączonego ze zbiórką pieniędzy ma dojść 4 lutego 2018 w Iławie (prawdopodobnie w hali sportowo-widowiskowej).

— Nasz klub wraz z iławskimi ratownikami medycznymi organizuje już piąty turniej charytatywny. Tym razem pomagać będziemy Łukaszowi Sółkowskiemu, który choruje na raka mózgu i potrzebuje naszej pomocy — mówi trener Tomasz Zakierski, koło zamachowe imprez charytatywnych organizowanych przez UKS Mały Jeziorak.

— Łukasz jest po operacji i radioterapii protonowej. Dalsze leczenie nie jest refundowane, a jego koszt to koło 120 tysięcy złotych. W związku z tym bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc w pozyskaniu gadżetów na loteriadę i rzeczy na licytację. Wierzę, że razem damy radę pomóc Łukaszowi — dodaje Zakierski.

Wkrótce podamy więcej szczegółów dotyczących wydarzenia. Osoby, które chciałyby się przyłączyć do akcji, proszone są o kontakt z Tomaszem Zakierskim (795 082 555 — Mały Jeziorak Iława) oraz z Tomaszem Sławińskim (694 619 956), kolegą z pracy chorego Łukasza Sółkowskiego.

Podajemy także namiary na nasza redakcję:
adres: 14-200 Iława, ul. Jana III Sobieskiego 1/1/k
nr. tel.: 89 648 77 36
adres e-mail: ilawa@gazetaolsztynska.pl

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages