Piątek, 16 listopada 2018. Imieniny Edmunda, Marii, Marka

Niebanalne urodziny dla Twojego Dziecka. Tylko w Da Grasso

2017-11-30 10:37:35 (ost. akt: 2017-11-30 10:58:32) Artykuł sponsorowany

Zapraszamy do Pizzerii Da Grasso w Iławie na warsztaty kulinarne Mały Kucharz. Odkryją one talent Twojego dziecka, zagwarantują twórczą zabawę, podczas której zaprojektuje ono własną, niepowtarzalną pizzę.Jeśli chcesz urządzić u nas urodziny swojej pociechy połączone z przyrządzaniem pysznego posiłku serdecznie zapraszamy.

Przyjdź do nas po specjalne zaproszenia. Pomożemy ci w przygotowaniu nieprzeciętnego przyjęcia. Zaproś więc znajomych dziecka do iławskiej Pizzerii Da Grasso przy ul. Jana III Sobieskiego 1.

Mały Kucharz to propozycja Da Grasso dla najmłodszych. Polega na samodzielnym przygotowywaniu pizzy przez dzieci podczas wizyty w lokalu.

Warsztaty kulinarne Mały Kucharz dostępne są również jako forma ciekawych zajęć edukacyjnych dla przedszkolaków, grup zorganizowanych i dzieci szkolnych. Tworzenie własnego dania to świetna zabawa i jednocześnie nauka, pozwalająca rozbudzić w dzieciach prawdziwe talenty kulinarne.
Dzieci, które będą chciały wykonać własną pizzę zaopatrzone zostaną w fartuszek, stolnicę i wałek, wybiorą rodzaj pizzy, którą chcą przygotować i otrzymają składniki niezbędne do jej przyrządzenia. Po stworzeniu pizzy Mali Kucharze zobaczą jak trafia ona do pieca, a po kilku minutach otrzymają ją podaną na talerzu. Na koniec dzieciaki z apetytem zjedzą przygotowane przez siebie, ciepłe danie, podane ze smacznymi sosami oraz otrzymają soczek do popicia.

W warsztatach wzięło już udział kilka iławskim przedszkoli i szkół. Wspólne gotowanie to ciekawa forma integracji dzieciaków połączona z degustacją. Zwieńczeniem warsztatów jest wręczenie dyplomu i pamiątkowych niespodzianek: baloników, kredek, kolorowanek.

Gdy nie masz pomysłu na ciekawe i wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka, na imprezę rodzinną lub chcesz uatrakcyjnić spotkanie towarzyskie, to nasza propozycja jest stworzona właśnie dla Ciebie.

Zainteresowanych prosimy o kontakt bezpośrednio
w Pizzerii Da Grasso,
pod numerem telefonu 513 160 715
lub przez nasz Facebook/ Da Grasso Iława.

Polub nas na Facebooku:

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages