Poniedziałek, 16 grudnia 2019. Imieniny Albiny, Sebastiana, Zdzisławy

Komendant straży Maciej Jasiński przechodzi na emeryturę. Jutro uroczysty apel z okazji zakończenia jego służby

2017-11-28 14:00:18 (ost. akt: 2017-11-29 10:40:09)
St. bryg. Maciej Jasiński przyjął podziękowania za dotychczasową pracę od wicestarosty Stanisława Kastrau, od Juliana Lemiecha, który reprezentował zarząd powiatowy OSP i Krzysztofa Harmacińskiego, gminnych struktur OSP

St. bryg. Maciej Jasiński przyjął podziękowania za dotychczasową pracę od wicestarosty Stanisława Kastrau, od Juliana Lemiecha, który reprezentował zarząd powiatowy OSP i Krzysztofa Harmacińskiego, gminnych struktur OSP

Autor zdjęcia: Starostwo Powioatowe w Iławie

Jutro, tj. w środę 29 listopada, o godz. 11.30 w siedzibie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Iławie odbędzie się uroczysty apel z okazji zakończenia służby w straży oraz zdania obowiązków służbowych przez st. bryg. Macieja Jasińskiego. Na stanowisku zastąpi go aktualny zastępca Krzysztof Tomanek, który będzie pełnił obowiązku przez dwa miesiące.


Zarząd Oddziału Powiatowego Związku OSP RP w Iławie pożegnał już komendanta w środę 22 listopada, kiedy to w Starostwie Powiatowym w Iławie odbyła się stosowna uroczystość. Komendant Maciej Jasiński przechodzi na emeryturę, stanowisko komendanta piastował przez blisko 10 lat. Okazją do podziękowania za służbę było posiedzenie Zarządu Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Iławie.  Przedstawiciele Zarządu podziękowali za dotychczasową współpracę oraz życzyli pomyślności w realizacji życiowych zamierzeń. Ustępujący komendant podziękował wszystkim zebranym za współpracę, wsparcie i pomoc w trakcie pełnionej służby.


Zdanie obowiązków służbowych komendanta nastąpi wraz z końcem tego miesiąca. Decyzję o powołaniu jego następcy podejmie Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej. Wiadomo natomiast, że przez najbliższe dwa miesiące pełnić obowiązki komendanta będzie aktualny zastępca Krzysztof Tomanek. (Fot. Komenda Powiatowa PSP Iława)Po tym czasie zapadnie decyzja finalna.


red. mr
Źródło: Starostwo Powiatowe w Iławie
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages