Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny Luizy, Włodzmierza, Zuzanny

Nie bój się dentysty! Leczenie bez bólu to dewiza nowego gabinetu B-Dental w Iławie

2017-11-24 09:00:00 (ost. akt: 2017-11-22 16:35:56) Artykuł sponsorowany
Lekarz dentysta Sławomir Baran, specjalizuje się chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyce oraz endodoncji

Lekarz dentysta Sławomir Baran, specjalizuje się chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyce oraz endodoncji

Autor zdjęcia: Arch. Centrum Stomatologii i Implantologii B-Dental w Iławie

Serdecznie zapraszamy Państwa do nowego, komfortowego Centrum Stomatologii i Implantologii B-Dental w Iławie. Centrum mieści się przy ulicy Mikołaja Kopernika 4C w Iławie w budynku za nowym sądem.


Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt. Lekarz dentysta Sławomir Baran specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej, implantologii, protetyce oraz endodoncji. Jako lekarz stale podwyższa swoje umiejętności i uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach z zakresu nowoczesnej i zaawansowanej stomatologii, czego dowodem są liczne certyfikaty o posiadanych umiejętnościach. Leczenie bez bólu jest jednym z najważniejszych celów w jego pracy. Zawsze dąży do perfekcji w wykonywaniu swoich zadań oraz do zadowolenia pacjenta.

Gabinet znajduje się za Sądem Rejonowym w Iławie


Leczenie w gabinecie B-Dental jest profesjonalne i bezbolesne. Wizyta u stomatologa, zwłaszcza gdy zaniedbamy nasze zęby, jest często stresująca, można odczuwać przed nią lęk. Warto więc wybrać specjalistę z odpowiednim życzliwym podejściem do pacjenta.
– W gabinecie B-Dental naszym pacjentom dokładnie objaśniamy na czym polega plan leczenia – mówi lekarz dentysta Sławomir Baran.

Naszą misją jest zapewnienie profesjonalnej opieki stomatologicznej zgodnej z aktualną wiedzą, przy użyciu wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii. Przykładamy szczególna uwagę, aby każdy pacjent był leczony starannie, z dużą dozą uwagi dla Jego czasu i komfortu. Wyposażyliśmy gabinet w wiele udogodnień i rozwiązań, które umilają leczenie.

W naszym gabinecie wykorzystujemy szeroką wiedzę i mierzymy się z najtrudniejszymi przypadkami stomatologicznymi. To wszystko sprawia, że pacjenci do nas wracają i obdarzają nas swoim zaufaniem. Z powodzeniem stawiamy czoła skomplikowanym wyzwaniom nie zapominając jednocześnie o najmłodszych Pacjentach którzy również chętnie nas odwiedzają.

Na sukces leczniczy znaczący wpływ ma dobra relacja z pacjentem oraz współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu, uczciwości, cierpliwości i zrozumieniu. Cenimy sobie rozmowę z pacjentem, zawsze staramy się szczegółowo opisać i wytłumaczyć przebieg planowanego leczenia.
Jakość oraz końcowy efekt nigdy nie jest wynikiem przypadku, lecz pełnego zaangażowania i ciężkiej pracy.

W naszym gabinecie wykonujemy również zabiegi z zakresu implantologii. Dzięki implantom jesteśmy w stanie odbudować utracone zęby oraz poprawić estetykę uśmiechu, a co za tym idzie komfort życia. Implanty wszczepia się w znieczuleniu miejscowym. Warto dodać, że przed przystąpieniem do leczenia stomatolog zawsze upewnia się, czy dawka środka znieczulającego jest wystarczająca, a pacjent nie odczuwa żadnych dolegliwości. Dzięki tomografii komputerowej 3D jesteśmy w stanie zaplanować zabieg tak aby był bezpieczny, przewidywalny oraz komfortowy. Pacjenci coraz częściej decydują się na rozwiązania implantologiczne, ponieważ są one najlepszą dostępną oraz bezpieczną alternatywą dla tradycyjnych uzupełnień protetycznych.

Oferujemy bezpłatne wizyty konsultacyjne oraz przeglądy uzębienia do 31 Grudnia 2017. Pracujemy również w wybrane soboty.

Zdjęcia wyników naszego skutecznego leczenia i rekonstrukcji uzębienia można zobaczyć na: Facebook Centrum Stomatologii B-Dental, lek. dent. Sławomir Baran.


B- Dental Sławomir Baran
ul. Mikołaja Kopernika 4c/6a
bdental.ilawa@gmail.com
tel. 796 468 468


Polub nas na Facebooku:

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zadowolony pacjent #2383235 | 82.177.*.* 26 lis 2017 13:50

  Polecam, pełen profesjonalizm.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages