Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

Pokaz autorski filmu pt. „Sekretne życie drzew”

2017-11-14 14:11:13 (ost. akt: 2017-11-14 14:34:03)

Iławskie Centrum Kultury oraz Zespół Parków Krajobrazowych Pojezierza Iławskiego i Wzgórz Dylewskich zapraszają 20 listopada, o godz. 17.00 do Kinoteatru w Iławie, na film pt. „Sekretne życie drzew”,  w reżyserii Artura i Saturniny Homan.

Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie z autorem filmu: Arturem Homanem. Ponadto w programie prezentowana będzie wystawa fotograficzna pt. „Magia przyrody” autorstwa członków Związku Polskich Fotografów Przyrody, okręgu warmińsko – mazurskiego. Gorąco zapraszamy! Wstęp wolny!

Artur i Saturnina od wielu lat wspólnie zajmują się zawodowo fotografią i filmem przyrodniczym. Oprócz tematów przyrodniczych fotografują i filmują również ludzi (tradycyjne zawody, rolnictwo, rybactwo) oraz zabytki.

Efektem ich fotograficznej pracy są liczne wystawy oraz publikacje w wielu czasopismach. Od roku 2002 do 2005 współpracowali z "National Geographic Poland". Współpraca ta zaowocowała publikacją wielu zdjęć zarówno w magazynie jak i albumach oraz udziałem w wystawach National Geographic.

Saturnina ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Artur ukończył Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu oraz Wydział Operatorski I Realizacji Telewizyjnej w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej I Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi (PWSFTviT).


Źródło: ICK
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages