Poniedziałek, 20 sierpnia 2018. Imieniny Bernarda, Sabiny, Samuela

Uspokajamy — w bufecie przy ul. Niepodległości pozostanie stare, dobre menu

2017-11-07 12:18:22 (ost. akt: 2017-11-07 17:26:41)
Dziś powinny zakończyć się wszelkie prace, a już jutro (środa 8 listopada) lokal powinien być otwarty

Dziś powinny zakończyć się wszelkie prace, a już jutro (środa 8 listopada) lokal powinien być otwarty

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Zniecierpliwieni czytelnicy zgłosili nam temat: sprawdźcie, kiedy zakończy się remont popularnego bufetu gastronomicznego przy ul. Niepodległości. Sami z niego korzystamy, więc od razu zabraliśmy się za robotę.

Mamy w Iławie kilka kultowych miejsc jeśli chodzi o szeroko pojętą gastronomię. Już przy okazji artykułów o nowopowstającym barze Centrum przy ul. Kościuszki, a tym bardziej o likwidacji produkującego niegdyś kapitalne kurczaki z rożna baru Capri, przekonaliśmy się, że temat jedzenia jest w Iławie bardzo ważny i popularny.

W piątek korzystając z chwili wolnego wybraliśmy się do popularnego wśród iławian lokalu gastronomicznego przy ul. Niepodległości. Wybór oczywisty: hot-dog z parówką i surówką. Podchodzimy do drzwi a tu kartka informująca, że trwa właśnie remont. Zamknięte. Jak to zamknięte? Tak nagle, bez ostrzeżenia?

Zadaliśmy sobie to samo pytanie, co większość iławian korzystających z menu znajdującego się w centrum miasta bufetu gastronomicznego: czy może zmienia się właściciel lokalu? No i co z menu i niepowtarzalnym smakiem frytek, zapiekanek itp., itd.?

Okazuje się, że — na szczęście — po wykonaniu niezbędnego remontu wszystko będzie po staremu; otrzymaliśmy zapewnienie, że menu nie ulegnie zmianie. Dziś powinny zakończyć się wszelkie prace, a już jutro (środa 8 listopada) lokal powinien być otwarty.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages