Poniedziałek, 22 kwietnia 2019. Imieniny Łukasza, Kai, Nastazji

Magiczna Gruzja będzie bohaterką kolejnych Spotkań Podróżniczych 4 strony

2017-10-19 09:32:42 (ost. akt: 2017-10-19 09:36:45)

Autor zdjęcia: Magdalena Konik

Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się kolejne spotkanie podróżnicze. Tym razem tematem opowieści będzie Gruzja, o której opowie Magdalena Konik zamieszkująca najdzikszą część gruzińskiego Kaukazu.

Będzie to historia o życiu w Tuszetii, o jej tradycjach, ludziach tam mieszkających, pogańskich wierzeniach, rytuałach i zmaganiu się z różnicami kulturowymi, by zostać zaakceptowaną w męskim świecie kaukaskich dżygitów.

Magdalena Konik – fotoreporter i fotograf freelancer, dziennikarka, podróżniczka, pasjonatka jeździectwa. Od ponad 3 lat związana zawodowo z Gruzją. Współpracuje z prasą gruzińską (Georgian Journal oraz IWPR) oraz polską (KONTYNENTY, Nowa Europa Wschodnia). Publikowała również zdjęcia w National Geographic Georgia, Digital Camera, Hoerz. By realizować swoje projekty fotograficzne przeprowadziła się do Gruzji. Wyróżniona dwukrotnie w galerii National Geographic, laureatka konkursu na portfolio Inspiracja Szerokiego Kadru. Autorka bloga migawkizpodrozy.com

Podczas spotkania będzie można wygrać nagrody książkowe.

Termin: 23 października 2017 r. (poniedziałek), godz.18.15, Restauracja Stary Tartak. Wstęp bezpłatny.

Wydarzenie dofinansowane jest z projektu "Wspólna pasja, wspólna przestrzeń" w ramach środków programu mikrodotacji "Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Warmia Mazury Lokalnie 2" dofinansowanego przez MRPiPS w ramach FIO.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages