Wtorek, 17 lipca 2018. Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

Gmina świętowała Dzień Edukacji Narodowej

2017-10-16 11:30:46 (ost. akt: 2017-10-16 11:32:10)

Autor zdjęcia: Robert Jankowski, Urząd Gminy Iława

W piątek, 13 października, w Gminnym Ośrodku Kultury w Lasecznie odbyły się uroczyste gminne obchody Dnia Edukacji Narodowej.


Na uroczystość licznie przybyli  nauczyciele,  pracownicy administracyjni szkół, zaproszeni goście oraz przedstawiciele władz samorządowych: wójt gminy Iława Krzysztof Harmaciński, z-ca Wójta Bogusław Wylot, przewodniczący Rady Gminy Roman Piotrkowski.

Uroczystą Galę otworzył wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Piątkowa uroczystość była doskonałą okazją do podziękowania nauczycielom za trud włożony w edukację i wychowanie młodego pokolenia. Oprawę artystyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Lasecznie.

Podczas Gali zostały również wręczone medale i odznaczenia.

Nagrody Wójta gminy Iława otrzymali:
1. Violetta Sowińska – SSP Gromoty
2. Grzegorz Plec – SSP Franciszkowo
3. Krystyna Kurowska – SSP Ząbrowo
4. Joanna Drozdowska – SSP Rudzienice
5. Beata Rosicka – SSP Laseczno

Odznaczenia otrzymali:
1. Małgorzata Rzepka- SSP Laseczno – Medal Komisji Edukacji Narodowej
2. Ewa Piekarczyk – SSP Gromoty – Medal Złoty za Długoletnią Służbę
3. Adam Przybilski – SSP Laseczno – Medal Złoty za Długoletnią Służbę

Podziękowania dla dyrektorów szkół
Dyrektorzy szkół publicznych:
1. Alicja Maciołek – SSP Franciszkowo
2. Anna Lewandowska – SSP Gałdowo
3. Violetta Sowińska – SSP Gromoty
4. Danuta Gubała – SSP Laseczno
5. Urszula Solis – SSP Rudzienice
6. Bożena Lewandowska – ZSP Wikielec
7. Joanna Marciniak – SSP Ząbrowo

Dyrektorzy szkół niepublicznych:
1. Elżbieta Trzcińska – SP Frednowy

Nagrody dyrektorów szkół
1. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej we Franciszkowie – Pani Alicja Maciołek
 
Nauczyciele:
• Zdzisław Bakaluk
• Krystyna Gola
• Mirosław Kaniecki
• Mirosława Koziarek
• Paweł Leszek
• Urszula Lipnicka
• Marzena Żelazna

Pracownicy administracji i obsługi:
• Elżbieta Majewska
• Katarzyna Antkowiak
• Bożena Bądkowska
• Zdzisław Kryszczyński
• Marianna Pielacka
• Teresa Suchocka

2. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. mjr. H. Dobrzańskiego „HUBALA” w Gałdowie –  Anna Lewandowska.
 
Nauczyciele:
• Mariola Kubska
• Iwona Kurowska
• Beata Przeworska
• Rita Łapacz
• Iwona Szumiło – Sombecka
• Ewa Zalewska

Pracownicy administracji i obsługi:
• Dorota Bilicka
• Maryla Matusiak
• Piotr Szot
• Jan Wiśniewski
• Alina Wójtowicz
• Ewa Zakrzewska

3. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gromotach – Violetta Sowińska.

Nauczyciele:
• Ewa Białaś
• Ewa Piekarczyk
• Anna Wysocka

Pracownicy administracji i obsługi:
• Karolina Makówka
• Kamilla Czuczko
• Jan Madej
• Marzena Ziółkowska

4. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Michała Lengowskiego w Lasecznie – Danuta Gubała.

Nauczyciele:
• Zofia Asztemborska
• Magdalena Nadolska – Dmuchowska
• Jolanta Pszenna
• Małgorzata Rzepka
• Joanna Szlasa

Pracownicy administracji i obsługi:
• Justyna Kwiatkowska
• Anna Bądkowska
• Jadwiga Łożyńska
• Jan Madej

5. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej w Rudzienicach – Urszula Solis

Nauczyciele:
• Ewa Kowalkowska
• Rafał Rabczyński
• Danuta Taborek

Pracownicy administracji i obsługi:
• Małgorzata Kowalkowska
• Marzena Gula
• Małgorzata Lisiak
• Justyna Mirosław
• Renata Moszczyńska
• Alina Romanowska
• Helena Szymańska

6. Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wikielcu – Bożena Lewandowska
 
Nauczyciele:
• Bogumiła Kłodowska
• Małgorzata Kuszmiruk
• Bożena Samolińska
• Danuta Szulc

Pracownicy administracji i obsługi:
• Kinga Gapińska
• Marzena Jackowska
• Izabela Ruczyńska
• Tomasz Sadowski
• Ewa Ząbecka

7. Dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Twórców Literatury Dziecięcej w Ząbrowie – Joanna Marciniak.

Nauczyciele:
• Małgorzata Brzezińska
• Joanna Górnik
• Elżbieta Kastrau
• Monika Rutkowska
• Grażyna Siłka
• Grażyna Stępień
• Karol Tarasiewicz
• Krzysztof Zieliński

Pracownicy administracji i obsługi:
• Ewelina Czeszejko
• Beata Nowakowska
• Iwona Brudnicka
• Katarzyna Duńska
• Anna Habandt
• Barbara Krajnik
• Dorota Kukiełka
• Danuta Litwin
• Ewa Piasecka
• Anna Widźgowska

Podziękowanie emerytowanym nauczycielom, Związkom Zawodowym i przyjaciołom szkoły.
1. Urszula Waszczak – Zielińska – była Pani Dyrektor SSP w Ząbrowie
2. Danuta Śliżewska – były nauczyciel SSP w Ząbrowie
3. Halina Wylot – Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZNP w Iławie,
4. Jerzy Ewertowski – Przewodniczący Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Pracowników Oświaty NSZZ „Solidarność” w Iławie.
„Przyjaciel Szkoły”

Ponadto doceniono przyjaciół lokalnych szkół. Specjalne podziękowania za wsparcie przekazała Mariuszowi Jajkowskiemu Bożena Lewandowska, dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu, a Aleksandrowi Koneckiemu – Anna Lewandowska, dyrektor Samorządowej Szkoły Podstawowej w Gałdowie.

Robert Jankowski, Urząd Gminy Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages