Niedziela, 23 września 2018. Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Książkowe wieści z SP4 Iława

2017-10-10 11:01:37 (ost. akt: 2017-10-10 10:31:26)

Autor zdjęcia: Archiwum SSP4 w Iławie

Serce SP 4 Iława czyli książnica szkolna. Prężna działalność koła bibliotecznego. Zaproszenie do odwiedzin i skorzystania z oferty bibliotecznej

Jesienne porządki w bibliotece
Po wakacjach w bibliotece szkolnej królowały góry podręczników. Ale uczniowie szybko się nimi podzielili. No i można się było zabrać za królestwo książek w sposób bardziej elegancki.

Jesienne porządki w bibliotece uwieńczone zostały zmianą wystroju tablic. Umieszczono nowe wykazy lektur obowiązujące w klasach I – VII. Czekamy na uczniów, którzy jak spadające jesienne listki, chłonąć będą przepiękną literaturę. A jest w czym wybierać. Powodzenia!!!!!!

Lekcja biblioteczna

Dnia 20 września w klasie Va nauczycielka biblioteki p. Daria Zielińska przeprowadziła lekcję biblioteczną nt. „Budowa książki”. Prowadząca zapoznała uczennice z elementami, z których składa się każda książka na podstawie wcześniej przygotowanej planszy. Dziewczęta miały za zadanie rozwiązać krzyżówkę oraz uzupełnić zdania w celu utrwalenia poznanych na lekcji pojęć.
Zajęcia bardzo się spodobały i wygląda na to, iż Va będzie teraz częściej zaglądać do świata związanego z erą Gutenberga.
D. Zielińska


Polub nas na Facebooku:

Źródło: Szkolnictwo

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages