Piątek, 18 października 2019. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Pijany 32-latek nie mógł otworzyć drzwi domofonem, więc wybił szyby

2017-10-10 10:16:24 (ost. akt: 2017-10-10 10:22:39)

Autor zdjęcia: Grzegorz Wadowski

Kara do 5 lat pozbawienia wolności grozi mieszkańcowi Iławy. Mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu ze złości rozbił szyby w drzwiach wejściowych do klatki schodowej. 32-latek ze swojego zachowania w najbliższym czasie będzie tłumaczył się przed sądem.

Oficer dyżurny iławskiej policji został poinformowany o wybiciu szyb w drzwiach wejściowych do klatki schodowej w jednym z bloków na terenie miasta. Policjanci potwierdzili zgłoszenie.
— Okazało się, że 32-latek znajdując się pod znacznym wpływem alkoholu nie mógł otworzyć drzwi od domofonu. Rozzłościł się i pięścią wybił szyby — mówi Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa KPP Iława.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i osadzili w policyjnej celi. Mieszkaniec Iławy po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut, do którego się przyznał. Teraz 32-latek ze swojego nieodpowiedzialnego zachowania będzie tłumaczył się przed sądem.

Zgodnie z art. 288 § 1 kodeksu karnego: „Kto cudzą rzecz niszczy, uszkadza lub czyni niezdatną do użytku, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”.

red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
źródło: KPP Iława
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages