Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Pomóż czworonogom z iławskiego schroniska

2017-09-22 14:23:45 (ost. akt: 2017-09-22 14:24:29)

Właśnie ruszyły akcje, dzięki którym każdy może pomóc naszym "braciom mniejszym", kupując zdjęcie lub oddając swój głos w kampanii "Mamy serce dla Psów i Kotów".

„Kup zdjęcie psu na budę” – charytatywna aukcja zdjęć
Do 13 października w holu iławskiej biblioteki publicznej czynna jest wystawa podopiecznych iławskiego schroniska w obiektywie Edyty Portjanko. Wszystkie zaprezentowane na wystawie zdjęcia są do kupienia - wystarczy zadeklarować chęć nabycia i wrzucić pieniądze do puszki w Wypożyczalni dla Dorosłych. Zdjęcie zostaje zarezerwowane i będzie do odebrania po zakończeniu wystawy. Całkowity dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup nowych bud i podestów dla psów z iławskiego schroniska.

„Mam serce dla Psa i Kota” – kampania marki Pedigree i Whiskas
Akcja trwa od 11 września do 31 października 2017 roku, celem kampanii jest rozdanie miliona posiłków dla psów i kotów w wybranych schroniskach. O ilości przyznanych posiłków decydują internauci, którzy raz dziennie mogą zagłosować na wybrane schronisko. Wystarczy wejść na stronę http://www.milionposilkow.pl i wskazać iławskie schronisko.

W imieniu organizatorów akcji: OTOZ Animals Schronisko w Iławie oraz Miejskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy 4 października o godz. 16:00 do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Iławie, ul. Jagiellończyka 3 na finał aukcji zdjęć.
Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: MBP

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages