Czwartek, 15 listopada 2018. Imieniny Amielii, Idalii, Leopolda

Zobacz, jak Jeziorak i Unia Susz rozbiły swoich rywali [SKRÓTY, TABELE, WYNIKI od III ligi do B klasy]

2017-09-18 14:19:30 (ost. akt: 2017-09-18 13:15:45)
Krystian Staniec (niebieska koszulka, tu akurat podczas pucharowego meczu z Motorem Lubawa) zdobył dla Unii jedną z bramek w meczu z Tęczą

Krystian Staniec (niebieska koszulka, tu akurat podczas pucharowego meczu z Motorem Lubawa) zdobył dla Unii jedną z bramek w meczu z Tęczą

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski / Digi Eye

Tradycyjna, cotygodniowa dawka wyników oraz tabel lig piłkarskich, w których grają nasze drużyny. Dzięki JeziorakTV oraz KS Unia publikujemy także skróty (zwycięskich) meczów zespołów z Iławy i Susza.

III LIGA
Rolimpex GKS LZS Wikielec
— Sokół Ostróda 2:3 (0:1)
0:1 — Mlonek (15), 0:2 — Bieńkowski (55), 0:3 — Rosoliński (56), 1:3 — Sagan (63), 2:3 — Piórkowski (65)
ROLIMPEX: Malanowski — Jajkowski, Koprucki, Kacperek, Kolcz, Sobociński, Sagan, Łukasik, Wypniewski (60 Śledź), Nowiński (86 Zakrzewski), Piórkowski
SOKÓŁ: Kotkowski — Korzeniewski, Pluta, Bieńkowski, Buczkowski, Mlonek (65 Jankowski), Paczkowski, Rosoliński (66 Roszkiewicz), Gajewski (87 Wojciechowski), Ciach (70 Otręba), Słowicki
Wczorajsze spotkanie przebiegało pod dyktando gości, którzy po niespełna godzinie gry prowadzili w Wikielcu już 3:0.
— Zanosiło się na pogrom, ale gospodarze dość szybko odpowiedzieli dwiema bramkami i wtedy zrobił się zacięty mecz — opowiada Wiesław Raczkowski, spiker meczów w Wikielcu.
— GKS bardzo chciał doprowadzić do remisu i cisnął gości do końca, ale więcej goli już nie było. Ogólnie: to było wyrównane spotkanie z lekkim wskazaniem na Sokoła. Po meczu trener ostródzian Sławomir Majak chwalił gospodarzy za ambitną walkę do końca. I nie była to kurtuazja...

POZOSTAŁE WYNIKI 8 KOLEJKI
Kaczkan Huragan Morąg — Widzew Łódź 1:1 (0:0)
0:1 — Świderski (52), 1:1 — João Augusto (77)
Olimpia Zambrów — MKS Ełk 0:1 (0:0)
0:1 — Świderski (70)
Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie — Świt Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 (2:2)
1:0 — Domżalski (31), 1:1 — Kozłowski (40), 2:1 — Majyk (45), 2:2 — (45+2), 3:2 — Domżalski (47)
Ursus Warszawa — Warta Sieradz 2:1
Tur Bielsk Podlaski — Victoria Sulejówek 0:6
Pelikan Łowicz — Lechia Tomaszów Mazowiecki 4:1
Polonia Warszawa — ŁKS Łomża 3:1
Sokół Aleksandrów Łódzki — Legia II Warszawa 1:0

PO 8 KOLEJKACH

1.Widzew1916:4

2.Lechia1917:10

3.Sokół A.1912:5

4.Ursus1711:8

5.Finishparkiet1614:12

6.Victoria1519:13

7.Kaczkan1413:8

8.Polonia1415:7

9.Pelikan1220:14

10.Olimpia129:10

11.Legia II1016:10

12.Sokół O.1012:14

13.Łomża108:10

14.MKS Ełk97:11

15.Warta58:15

16.Świt48:18

17.Tur34:27

18.Wikielec05:18



IV LIGA
Amex Bączek Unia Susz — Tęcza Miłomłyn 5:0 (2:0)
1:0, 2:0 — Luliński (20, 47), 3:0 — Kowalczyk (65), 4:0 — Staniec (70), 5:0 — Kwiatkowski (83)
UNIA: Puwalski — Laskowski, Wiśniewski, Górski, Bieńkowski (61 Staniec), Luliński (74 Lewandowski), Kowalczyk (70 Krauze), Hanas, Kwiatkowski, Karczewski, Płoski (59 Manthey)
— Goście od początku grali defensywnie i, jak widać, ta taktyka nie przyniosła im sukcesu — mówi trener gospodarzy Jarosław Płoski. — Przez cały czas posiadaliśmy przewagę i końcowy rezultat odzwierciedla to, kto rządził na boisku. Mieliśmy szansę wygrać jeszcze wyżej, ale w kilku sytuacjach zabrakło nam szczęścia i skuteczności.

SKRÓT MECZU UNIA — TĘCZA
Publikujemy dzięki uprzejmości KS Unia Susz


POZOSTAŁE WYNIKI 7 KOLEJKI
Tęcza Biskupiec – Orlęta Reszel 4:3 (1:1)
1:0 – Bogdaniuk (4), 1:1 – Nawrocki (11), 1:2 – Oleszko (55), 2:2 – Różowicz (59), 3:2 – Szypulski (67), 3:3 – Romańczuk (74), 4:3 – Pilipienko (85)
Błękitni Pasym – Znicz Biała Piska 1:2 (0:2)
0:1, 0:2 – Żurniewicz (36, 41), 1:2 – Malanowski (86)
Pisa Barczewo — Mrągowia Mrągowo 0:1 (0:1)
0:1 — Jemieljanow (12)
Motor Lubawa — Błękitni Orneta 3:0 (1:0)
1:0 — R. Śnieżawski (15), 2:0, 3:0 — Tomkiewicz (60, 78)
Concordia Elbląg — Zatoka Braniewo 3:1 (1:1)
0:1 — Jakimczuk (23), 1:1 — M. Pelc (33), 2:1 — Bejuk (84), 3:1 — Pietroń (86); czerwona kartka: M. Pelc (Concordia)
Rominta Gołdap – Granica Kętrzyn 3:0 (2:0)
1:0 – Kuraj (5 sam.), 2:0 – Gulbierz (32), 3:0 – Dyniszuk (54)
Mamry Giżycko – MKS Korsze 1:2 (0:1)

PO 7 KOLEJKACH

1.Rominta*1614:0

2.Znicz*1615:2

3.Unia1513:8

4.Mrągowia136:3

5.Tęcza1325:10

6.Pisa1310:6

7.Błękitni P.1212:19

8.Motor1111:10

9.Concordia119:8

10.Mamry914:9

11.Korsze710:18

12.Tęcza64:12

13.Granica46:16

14.Błękitni O.44:15

15.Orlęta28:13

16.Zatoka25:17


* Mecz mniej

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Lider grupy 2 nie spuszcza z tonu: Jeziorak Iława w sobotę pokonał na własnym boisku dotychczasowego wicelidera Huragan II Morąg 4:2 i było to już szóste zwycięstwo gospodarzy w tym sezonie.
— Wygraliśmy jak najbardziej zasłużenie, choć po walce — ocenia kierownik zwycięskiej drużyny Leszek Dudkiewicz.

SKRÓT MECZU JEZIORAK — HURAGAN II
Publikujemy dzięki uprzejmości JeziorakTV


WYNIKI 7 KOLEJKI
Jeziorak Iława — Huragan II Morąg 4:2 (0:0)
1:0 — Foj (56), 2:0 — Słomski (63), 2:1 — Janiuk (72), 3:1 — Galas (74), 3:2 — Kuśnierz (80), 4:2 — Suchocki (84)
Czarni Rudzienice — Polonia Iłowo 2:1 (0:1)
0:1 — Górzyński (35), 1:1, 2:1 — Wrześniak (60, 81)
Osa Ząbrowo — Płomień Turznica 1:4 (0:1)
0:1 — Solis (35), 0:2, 0:3 — Świgoń (75, 79), 0:4 — Zgliniecki (81), 1:4 — Dedek (84)

Dąb Kadyny — Polonia Pasłęk 2:3 (0:3)
0:1 — Błażewicz (3), 0:2, 0:3 — Konczyński (15, 28), 1:3 — Szucki (62), 2:3 — Baran (78)
Fortuna Gągławki — Ewingi Zalewo 1:2 (0:1)
0:1 — Bulor (31), 0:2 — Gardias (67), 1:2— Szumilas (90)
Olimpia Olsztynek — GKS Stawiguda 4:1 (3:0)
1:0 — Szantar (5), 2:0 — Duch (18), 3:0 — Dobroński (29), 4:0 — Golks (48), 4:1— Gorgol (60)
Delfin Rybno — Czajkowski Radomniak Radomno 14:4 (7:1)
Gole: dla Delfina — Orzechowski (4), Rozentalski, Łożyński (po 2), Łukaszewski, Jabłonowski, Szatkiewicz, Zasadzki, Drzewiński, Żołątowski; dla Radomna — Górzyński, Mówiński (po 2).
Orzeł Janowiec Kościelny — Kormoran Zwierzewo 4:2 (1:2)
1:0 — Moszczyński (1), 1:1 — Preiss (22), 1:2 — Lipiński (40), 2:2, 3:2, 4:2 — Rogowski (60 k, 68, 90)

PO 7 KOLEJKACH

1.Jeziorak1923:4

2.Olimpia1423:12

3.Płomień1321:21

4.Delfin1233:11

5.Huragan II1219:12

6.Polonia P.1217:20

7.Dąb1020:12

8.Kormoran1014:15

9.Orzeł1012:13

10.Czarni813:16

11.Ewingi810:16

12.Osa810:23

13.Polonia I.715:17

14.GKS713:20

15.Radomno614:33

16.Fortuna39:21



A KLASA (gr. 2)
Syrena Młynary — Orzeł Ulnowo 3:3

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
Barkas Tolkmicko — Zatoka II Braniewo 1:2
Wałsza Pieniężno — Victoria Rychliki 3:2
Jastrząb Ględy — Czarni Małdyty 0:0
Polonia Markusy — LKS Tyrowo 2:2
Pauza Piast Wilczęta

PO 5 KOLEJKACH

1.Tyrowo1016:8

2.Syrena1018:11

3.Zatoka II912:7

4.Czarni87:7

5.Polonia711:11

6.Jastrząb75:8

7.Piast612:13

8.Barkas49:12

9.Orzeł414:13

10.Wałsza37:15

11.Victoria03:9



B KLASA (gr. 4)
LZS Frednowy — Olimpia Kisielice
5:2

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
Żak Jamielnik — Jordan Kazanice 2:1
Wel Bratian — Mewa Smykowo 0:3
LZS Fijewo — Iskra Smykówko 0:3
pauza Zamek Szymbark

PO 5 KOLEJKACH

1.Frednowy1230:8

2.Olimpia911:7

3.Żak99:7

4.Iskra910:12

5.Jordan918:8

6.Fijewo68:8

7.Mewa47:16

8.Zamek13:9

9.Wel01:22



red
ilawa@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages