Liga gra! W Iławie Jeziorak podejmował wicelidera [ZDJĘCIA]

2017-09-16 17:50:27(ost. akt: 2017-09-16 18:55:11)
O piłkę w trakcie meczu z Huraganem Morąg walczy Łukasz Suchocki (niebieski strój)

Po odpadnięciu z rozgrywek pucharowych piłkarzom Jezioraka pozostało najważniejsze, czyli walka o ligowe punkty. Dziś na stadionie przy ul. Sienkiewicza iławianie podejmowali wicelidera gr. 2 klasy okręgowej, rezerwy Huragana Morąg.

Środowy mecz z III-ligowym Rolimpexem GKS-em Wikielec kosztował sporo sił drużynę z Iławy. Do tego kontuzji kolana nabawił się Rafał Kuchnik, a Jarosławowi Rzeźnikiewiczowi odnowił się uraz pachwiny.
W grze iławian w pierwszej połowie meczu z Huraganem nie było jednak widać zmęczenia, gospodarze przeważali na boisku i często stwarzali groźne sytuacje pod bramką ekipy z Morąga. Piłka jednak nie znalazła drogi do siatki ani po strzałach grającego trenera Wojciecha Figurskiego, ani po uderzeniach Daniela Madeja czy Łukasza Suchockiego (na uwagę zasługuje też dobra postawa Aleksandra Krajewskiego w trakcie pierwszej połowy).

Drużyny na przerwę schodziły z wynikiem bezbramkowym. Koniec meczu ok. 18.15.

AKTUALIZACJA
Jeziorak prowadzi już 4:2, na listę strzelców wpisali się Michał Foj, Jakub Słomski (ładne uderzenie z głowy, to dobry mecz w wykonaniu młodego obrońcy), Radosław Galas (dwukrotnie dobijał strzał, w końcu skutecznie) oraz Suchocki, który wykorzystał okazję sam na sam z bramkarzem.
Koniec meczu, Jeziorak wygrał 4:2.