GKS Wikielec i Unia Susz z awansami do ćwierćfinału WPP

2017-09-13 17:33:55(ost. akt: 2017-09-13 17:43:50)
Piotr Kacperek (GKS Wikielec) golem na 3:0 uciszył iławską publiczność

Dziś rozgrywane były mecze II rundy (1/8 finału) Wojewódzkiego Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek mieliśmy trzy nasze drużyny: Amex Bączek Unię Susz, Rolimpex GKS Wikielec i Jeziorak Iława. W grze o tytuł pozostały dwie z nich.
Na stadionie przy ulicy Sienkiewicza w Iławie niespodzianki nie było: III-ligowiec z Wikielca zasłużenie pokonał 4:0 Jeziorak (klasa okręgowa), a łupem bramkowym podzielili się Piotr Wypniewski, Cezary Nowiński (pierwsza połowa), Piotr Kacperek i Arkadiusz Koprucki (te gole padły po przerwie).
Drużyna trenera Wojciecha Tarnowskiego zameldowała się w 1/4 finału WPP, podobnie jak Amex Bączek Unia Susz, która wygrała dziś na wyjeździe z Olimpią Olsztynek 3:1. Dwie bramki dla zespołu trenera Jarosława Płoskiego zdobył obchodzący dziś urodziny Marcin Karczewski, na listę strzelców wpisał się także Szymon Hanas. Jutro na naszym portalu więcej na temat tych meczów.