Sprawdź wyniki sobotnich meczów naszych drużyn piłkarskich

2017-09-10 09:45:46(ost. akt: 2017-09-10 10:01:35)
Radość piłkarzy Jezioraka po zwycięstwie w Iłowie. Łatwo o trzy punkty nie było

Autor zdjęcia: Jeziorak Iława

Wczoraj rozegrano kolejne ligowe pojedynki sezonu piłkarskiego 2017/18. Dziś dokończenie serii: nasz III-ligowiec z Wikielca mierzy się na wyjeździe z wiceliderem tabeli, Lechią Tomaszów Mazowiecki.
IV LIGA
Amex Bączek Unia Susz wygrała na wyjeździe 1:0 z Błękitnymi Orneta. Jedyny gol padł w 51 minucie (Marcin Karczewski), jednak – jak zauważa Bogdan Nerowski - zwycięstwo powinno być zdecydowanie bardziej okazałe.
- To był mecz niewykorzystanych okazji. Już do przerwy powinniśmy prowadzić 4, 5 bramkami – ocenia kierownik drużyny Unii.

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
Lider nie zwalnia tempa, Jeziorak wygrał wczoraj na wyjeździe z Polonią Iłowo także 1:0. Gol wart kompletu punktów padł dopiero w 89 minucie meczu, kiedy to rzut karny wykorzystał grający trener Wojciech Figurski.
Niestety, porażki na wyjeździe doznała Osa Ząbrowo (2:5 w Zwierzewie z Kormoranem), bramki dla Osy zdobyli Dominik Zakrzewski i Łukasz Olszewski. Dziś mecz Czarnych Rudzienice, którzy jadą do Turznicy.

A KLASA (gr. 2)
Orzeł Ulnowo wygrał u siebie 6:2 z Wałszą Pienieżno.

B KLASA (gr. 4)
W derbach powiatu iławskiego Olimpia Kisielice pokonała na swoim terenie GKS Zamek Szymbark 3:1. Dziś liderzy z Frednowych grają na wyjeździe z Żakiem Jamielnik.