Sobota, 23 czerwca 2018. Imieniny Albina, Wandy, Zenona

Zgłosiliśmy Iławę do plebiscytu telewizji Planete+! Już można głosować, nagroda jest cenna

2017-09-05 14:21:56 (ost. akt: 2017-09-05 15:48:11)
Widok na północ Iławy z ratuszowej wieży

Widok na północ Iławy z ratuszowej wieży

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Wystarczy wejść na portal kanału dokumentalnego Planete+ i oddać — za darmo — głos. Dziennie można zagłosować tylko raz z danego urządzenia. My już dziś rano zagłosowaliśmy.

Przypomnijmy: w piątek 1. września na naszym portalu poinformowaliśmy o plebiscycie ogłoszonym przez kanał dokumentalny Planete+. W dużym skrócie — do poniedziałku 4. września należało zgłosić swoją miejscowość do zabawy, a ośrodek który otrzyma najwięcej głosów w głosowaniu internetowym w nagrodę stanie się bohaterem jednego z odcinków programu "Polska z góry".

PRZECZYTAJ CAŁY ARTYKUŁ: Chcesz obejrzeć Iławę z góry w telewizji Planete+? Głosuj!

Formalność załatwiliśmy my (Gazeta Iławska, portal ilawa.wm.pl), zgłaszając swojego kandydata, czyli Iławę. Głosowanie rozpoczęło się zgodnie z planem we wtorek 5. września i potrwa do 26. września.

Głosowanie odbywa się pod adresem twoje-miasto.planeteplus.pl — należy kliknąć w pole "Głosuj na miejscowość".

Lista zgłoszonych miast i wsi jest niezwykle długa, przeciwników w walce o zwycięstwo jest mnóstwo (w piątek było ich już ponad 200), my jednak liczymy na naszych czytelników. Być może uda się załatwić Iławie fajną, darmową promocję.
O zgłoszeniu miasta nad Jeziorakiem do plebiscytu poinformowaliśmy także władze Iławy oraz wydział komunikacji społecznej iławskiego ratusza — liczymy na ich wsparcie, przy promowaniu naszej akcji.

•••
Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość. Jeden głos z jednego urządzenia, więc jeśli masz np. komputer i jednocześnie smartfona to już pojawia się opcja na kolejne głosy oddawane w ciągu doby.

UWAGA!
Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś czy miasto ma szansę zwyciężyć!

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages