Wtorek, 23 kwietnia 2019. Imieniny Ilony, Jerzego, Wojciecha

Chcesz obejrzeć Iławę z góry w telewizji Planete+? Głosuj od 5 września!

2017-09-01 06:12:35 (ost. akt: 2017-09-01 12:32:42)
Iława z lotu ptaka - lepszej wizytówki nie trzeba

Iława z lotu ptaka - lepszej wizytówki nie trzeba

Autor zdjęcia: archiwum

Kojarzycie serie "Świat z góry" lub "Polska z góry", które emituje Planete+? Kanał dokumentalny właśnie ogłosił plebiscyt na najciekawszą miejscowość – początek głosowania we wtorek 5 września. Zwycięskie miasto lub wieś w nagrodę stanie się bohaterem jednego z odcinków. "Gazeta Iławska" i portal ilawa.wm.pl właśnie zgłosiły swojego kandydata: jest nim oczywiście Iława!

Planete+ to czołowy kanał dokumentalny. Naszym zdaniem, to jedna z najciekawszych propozycji w polskiej telewizji. Historia człowieka, historia świata, problemy wynikające z ekspansji cywilizacji, ale też piękne miejsca, niesamowicie ciekawi ludzie i przede wszystkim jakość i styl programów — Planete+ wystarczy tylko włączyć, nie przełączać na inny kanał i poznawać, poznawać, poznawać...

Jednym z jego najbardziej atrakcyjnych programów jest seria "Świat z góry", w którym z perspektywy lecącego ptaka pokazane zostały różne ciekawe zakątki Europy a także USA. Niedawno także rozpoczęła się emisja serii "Polska z góry". Twórcy wychodzą naprzeciw odbiorcom i zachęcają ich do zgłaszania swoich miejscowości do plebiscytu.

— Zobacz ukochane zakątki z lotu ptaka i spraw, by wszyscy mogli się nimi zachwycić. Wystarczy zgłosić swoją miejscowość do naszego plebiscytu. Zwycięskie miejsce sfilmujemy z zapierającej dech w piersiach lotniczej perspektywy i pokażemy w specjalnym odcinku programu „Polska z góry” — mówi Karol Adrian z działu komunikacji Planete+.

— Odcinek przedstawiający zwycięską miejscowość będzie można obejrzeć w internecie, na stronie programu, jak również zostanie on wyemitowany na kanale Planete+, więc cała Polska będzie miała okazję zobaczyć Iławę i zachwycić się Waszą miejscowością. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 4 września do godziny 18.30. Aby dokonać zgłoszenia, wystarczy wypełnić prosty formularz na naszej stronie internetowej. Możesz dodać zdjęcie i opis, które zachęcą innych do głosowania. Namów rodzinę, znajomych i sąsiadów, aby również dokonali zgłoszenia. Im bardziej atrakcyjna galeria i ciekawsze opisy, tym większa szansa, że to właśnie Wasza miejscowość zwycięży — dodaje Karol Adrian.

My już ze swej strony zgłosiliśmy swoją miejscowość. Nie mamy wątpliwości, że Iława jest idealnym kandydatem do tego typu zabawy. Podczas rozmowy z Karolem Adrianem zwróciliśmy jego uwagę na fakt, że miasto i okolice to nie tylko największa śródlądowa wyspa w Polsce, to nie tylko najdłuższe jezioro w kraju pełne żaglówek i innych jednostek, to nie tylko piękne lasy, ale też tak oryginalne miejsca jak... zakład karny otoczony osiedlami mieszkaniowymi oraz wiele innych punktów (zamek w Szymbarku, "szkoła kapitanów" na jeziorze Silm), nad którymi może przelecieć kamera Planete+. Wrażenia gwarantowane!

Od 5. do 26. września zgłoszone miejscowości walczą o głosy — głosowanie będzie odbywało się pod adresem twoje-miasto.planeteplus.pl.
Każdy może oddać jeden głos dziennie na jedną miejscowość, klikając w jej nazwę.

UWAGA!
Głosy oddane na każdą miejscowość zostaną przeliczone proporcjonalnie do liczby jej mieszkańców, dlatego nawet najmniejsza wieś czy miasto ma szansę zwyciężyć!

Zachęcamy do oddawania głosów już od wtorku 5. września.

zico
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (6) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Absolwent LO Iława #2320490 | 176.221.*.* 4 wrz 2017 17:22

  ludzie gdzie my mamy glosować

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Kolec #2320223 | 83.9.*.* 4 wrz 2017 10:55

  A gdzie mam głosować na nie?

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. xep #2320124 | 5.172.*.* 4 wrz 2017 07:56

  Nie chcę.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. waśko #2319828 | 89.229.*.* 3 wrz 2017 15:32

  Jezioro z perspektywy ptaka podobne do Mamr od strony Giżycka, oczywiście w miniaturowym kształcie.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 5. pRLech #2318464 | 86.111.*.* 1 wrz 2017 10:25

  To nie jest jezioro Kamionka tylko jezioro Silm. Kamionka to miejscowość nad jeziorem Silm. p http://pojezierzeilawskie.pl/kamionka.ht ml

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages