Czwartek, 23 listopada 2017. Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

Sprawdź, jak spisała się drużyna piłkarska z twojej miejscowości [WYNIKI I TABELE]

2017-08-28 08:50:56 (ost. akt: 2017-08-28 10:47:30)
Amex Bączek Unia Susz (tu akurat podczas meczu z Zatoką) wygrała właśnie trzeci pojedynek z rzędu

Amex Bączek Unia Susz (tu akurat podczas meczu z Zatoką) wygrała właśnie trzeci pojedynek z rzędu

Autor zdjęcia: Wojciech Laskowski / Digi Eye

Zapraszamy do zapoznania się z cotygodniowym raportem z boisk piłkarskich. Prezentujemy wyniki i tabele lig, w których grają nasze drużyny z Wikielca, Susza, Iławy, Ząbrowa, Rudzienic, Ulnowa, Kisielic, Frednowych i Szymbarku.

III LIGA
Polonia Warszawa — Rolimpex GKS LZS Wikielec 1:0 (1:0)
1:0 — Wiśniewski (43)
WIKIELEC: Sikora (71 Lewandowski) — Sagan, Koprucki, Kacperek, Jajkowski, Kolcz, Piórkowski, Smyt (65 Tomczyk), Wypniewski (68 Łukasik), Sobociński (68 Śledź), Nowiński

Jak nie idzie, to nie idzie: beniaminek nie dość że przegrał piąty mecz z rzędu (znowu po poważnym błędzie własnym), to jeszcze został bez bramkarzy. Do kontuzjowanego w środę Jacka Malanowskiego, który po brutalnym wejściu jednego z graczy Pelikana trafił do szpitala (sędzia puścił grę i... padł gol), dołączył w sobotę Piotr Sikora, który w 71. min opuścił boisko z kontuzją.

Na szczęście, do Warszawy pojechał z drużyną Krystian Lewandowski, więc miał kto stanąć między słupkami, ale on lada moment wyjeżdża na studia
— Nie chcę się powtarzać, ale widocznie coś jest nie tak, skoro przegrywamy kolejny mecz, mimo że nie jesteśmy zespołem słabszym. Popełniamy błędy, które drogo nas kosztują... — mówi Wojciech Tarnowski, trener ekipy z Wikielca.

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
Lechia Tomaszów Mazowiecki — Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie 3:2
Victoria Sulejówek — Kaczkan Huragan Morąg 3:2
Sokół Ostróda — Ursus Warszawa
Widzew Łódź — MKS Ełk 4:0
Pelikan Łowicz — Sokół Aleksandrów Łódzki 2:3
Warta Sieradz — Legia II Warszawa 1:1
ŁKS 1926 Łomża — Tur Bielsk Podlaski 1:0
Świt Nowy Dwór Mazowiecki — Olimpia Zambrów 0:1

PO 5 KOLEJKACH

1.Lechia1312:6

2.Widzew1212:2

3.Sokół A.1210:5

4.Polonia1010:3

5.Finishparkiet109:6

6.Legia II1014:5

7.Olimpia97:7

8.Victoria98:11

9.Ursus84:5

10.Kaczkan76:6

11.Pelikan611:8

12.Warta56:9

13.ŁKS42:4

14.Świt44:8

15.Sokół O.43:9

16.MKS Ełk34:9

17.Tur33:13

18.Wikielec02:11



IV LIGA
MKS Korsze — Amex-Bączek Unia Susz 0:3 (0:2)
0:1 — Karczewski (6), 0:2 — Staniec (13), 0:3 — (86); czerwona kartka: Kowalczyk (82, Unia)

Unia szybko ustawiła sobie mecz. W odniesieniu zwycięstwa nie przeszkodziła jej nawet czerwona kartka. — Dramatyczna gra w obronie i więcej nie ma tu czego komentować — powiedział Mariusz Niedziółka, trener MKS-u.

POZOSTAŁE WYNIKI 5 KOLEJKI
Błękitni Pasym — Zatoka Braniewo 3:0 (2:0)
Znicz Biała Piska — Pisa Barczewo 2:0 (1:0)
Granica Kętrzyn — Tęcza Biskupiec 0:5 (0:2)
Tęcza Miłomłyn — Mrągowia Mrągowo 0:1 (0:1)
Concordia Elbląg — Mamry Giżycko 1:0 (0:0)
Błękitni Orneta — Rominta Gołdap 0:4 (0:0)

PO 4 KOLEJKACH

1.Rominta*99:0

2.Unia97:2

3.Motor86:4

4.Znicz*75:1

5.Concordia75:4

6.Mamry710:4

7.Pisa76:5

8.Tęcza B.616:6

9.Mrągowia64:3

10.Tęcza M.64:4

11.Błękitni P.66:15

12.Błękitni O.44:8

13.Orlęta13:6

14.Zatoka12:8

15.Korsze12:11

16.Granica13:11


*Mecz mniej.

KLASA OKRĘGOWA (gr. 2)
GKS Stawiguda — Osa Ząbrowo 0:2 (0:1)
0:1 — Pietruszewski (38), 0:2 — Marciniak (73)
Ewingi Zalewo — Czarni Rudzienice 3:2 (0:2)
0:1 — Karkut (20), 0:2 — Suchocki (38), 1:2— Zaborny (60), 2:2 — Świerszcz (71 k), 3:2 — (85)
Kormoran Zwierzewo — Jeziorak Iława 0:0

Liderujący w grupie 2 Jeziorak Iława tym razem musiał zadowolić się punktem: podopieczni trenera Wojciecha Figurskiego bezbramkowo zremisowali na wyjeździe z Kormoranem Zwierzewo.
— Gospodarze od początku nastawili się na grę z kontry i ta taktyka przyniosła im cenny remis — mówi kierownik Jezioraka, Leszek Dudkiewicz.
— Mimo to powinniśmy wygrać, ale po strzale Łukasza Świętego, jeden z obrońców Kormorana w ostatniej chwili wybił piłkę z linii bramkowej, a poza tym doskonałych sytuacji nie wykorzystali Łukasz Suchocki, Krzysztof Kressin i Remigiusz Parulis — dodaje.

Pierwszą porażkę zanotowały rezerwy Huraganu Morąg, które uległy Polonii w Iłowie 0:3. W związku z tym Jeziorak jest teraz samodzielnym liderem.
Więcej o meczach Osy Ząbrowo i Czarnych Rudzienice pisaliśmy tutaj.

POZOSTAŁE WYNIKI 4 KOLEJKI
Delfin Rybno — Fortuna Gągławki 5:3 (2:2)
Czajkowski Radomniak Radomno — Orzeł Janowiec Kościelny 1:2 (0:0)
Polonia Iłowo — Kaczkan Huragan II Morąg 3:0 (2:0)
1:0 — Browarek (2), 2:0 — Gregorczyk (44), 3:0 — Lemanek (83)
Płomień Turznica — Dąb Kadyny
Polonia Pasłęk — Olimpia Olsztynek

PO 4 KOLEKACH

1.Jeziorak1014:2

2.Huragan II913:6

3.Delfin817:4

4.Polonia I.713:8

5.Olimpia79:4

6.Kormoran76:7

7.Osa76:13

8.Dąb48:4

9.Płomień48:11

10.Orzeł45:8

11.Ewingi47:13

12.Polonia P.38:12

13.Fortuna36:10

14.Radomno36:12

15.Czarni27:9

16.GKS13:13



A KLASA (gr. 2)
W tej kolejce Orzeł Ulnowo, nasz jedyny reprezentant w A Klasie, pauzował.

B KLASA (gr. 4)
Mewa Smykowo – LZS Frednowy 2:5
Iskra Smykówko – Zamek Szymbark 4:0
Żak Jamielnik – Olimpia Kisielice 1:2
Wel Bratian – Jordan Kazanice 0:4

W tabeli prowadzą ex eaquo drużyny z Frednowych, Kazanic i Kisielic – wszystkie mają sześć punktów na koncie. Zamek Szymbark jest na szóstej pozycji.

JK, pes, kwk, zico,
m.partyga@gazetaolsztynska.pl
Polub nas na Facebooku:

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages